ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

ארכיטקטורה

מחפשים אדריכל לתכנון אדריכלי? יש לנו 16,600 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

ארכיטקטורה

זקוקים לשירות בתחום האדריכלות, אדריכל? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים בעיצוב פנים ועיצוב פנים, תכנון עירוני ותכנון שימושי קרקע. מחיר המעצבים תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על השירותים: מדידת פריסת האובייקט, עלויות הובלה שסופקו על ידי אחד מ16,600 האדריכלים שלנו בקטגוריה הנתונה.

ראה גם:-

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שאלות נפוצות

למה ספר אדריכל דרך וויליו?
Ak plánujete zásadné úpravy vašej nehnuteľnosti, oplatí sa najať profesionálov. Od malých renovácií až po prístavby a úplne nové návrhy domov, najlepšie výsledky vám pomôže dosiahnuť vysokoškolsky vzdelaný architekt alebo projektant. Preto, že tieto projekty budete využívať dlhé roky určite je dôležité aby sa vám dizajn páčil. Vďaka Wilio môžete nájsť bytových architektov a ďalších profesionálova pozrieť si ich portfóliá, hodnotenia a počet zákaziek, ktoré dokončili. To vám pomôže najať architektov vo vašom okolí, ktorých štýl sa vám páči a ktorých zákazníci sú s ich prácou spokojní.
האם עלי להזמין אדריכל?
אם אתה הולך לעשות עבודות בנייה, חשוב כי התוכניות לצייר מקצועי מאומן. תודה לכך, אתה יודע מה אתה מקבל והוא יכול להיות בטוח כי הבניין יהיה יציב מבחינה מבנית יתאים לכל החוקים שניתנו על ידי ההליך.
מה ההסמכה צריכה להיות האדריכל?
האדריכל הסלובקי חייב להשלים את ההשכלה הגבוהה עם ארכיטקטורת המהנדס הכותרת - ING.ARCH. במיוחד אם הוא רוצה לעשות את עצמם תחת שמותיהם ואחריותם, כגון הזדמנות להעריך את הנתונים הסטטיסטיים של הבניין. בדרך כלל, הרשאות מופנות "חותמת עגולה".
מה ההבדל בין אדריכלים ומעצבים?
האדריכל בדרך כלל מציע בתים על הסדר, למרחב מסוים ומנסה להתאים את צבע המדינה. פשוט לא לשמש כאגרוף על העין. עם זאת, אם תבחר קטלוג הבית, אתה יכול להתאים אותו עם מעצב. הוא גם מדגיש אותך את האפשרויות של ספק כוח ורכיבים חשובים אחרים של הפרויקט. המעצב לעתים קרובות לעתים קרובות על הסדר משתף פעולה עם האדריכל ולאחר מכן גם בוני.
כמה זמן לוקח לאדריכל ליצור עיצוב?
אין תגובה פשוטה לשאלה זו. ההצעה של הנמל היא בדרך כלל הרבה יותר מהר מאשר העיצוב של כל הבית החדש, אלא גם לקחת בחשבון את עומס העבודה של האדריכל, כל התיקונים הנדרשים ואת תהליך הבנייה עצמו.
כמה שווה האדריכל?
בוויליו, המחיר לשירותים של האדריכל יכול לנוע בין 20 € / m² של בית שולחן העבודה הדרוש. עם זאת, זה תמיד תלוי בהיקרה וקושי של עבודה.
אני צריך אדריכל או מעצב מוכר?
אם אתה מהסס, להגיע אל שניהם. הם בוודאי יגידו לך לא רק שאתה צריך, אבל זה יהיה גם להכין אותך עם הצעת המחיר שלך. לפני אימוץ הצעה וחתימה על חוזה, זכור לאשר כי הספק שנבחר יש את הכישורים והרשאות הדרושים.
מה עושים אדריכלים?
Ak plánujete postaviť nový dom, zrekonštruovať nehnuteľnosť, pridať prístavbu alebo aj dať svojej záhrade nový život, mali by ste sa porozprávať s architektom alebo dizajnérom skôr, ako si najmete staviteľa alebo záhradníka. Okrem vytvorenia plánu pre váš projekt sa architekti môžu postarať aj o obecné zastupiteľstvá a ďalšie papierovanie, ktoré bude možno potrebné. Pred odsúhlasením spolupráce si preverte, či je to súčasťou služby, za ktorú platíte. Skúsený architekt vám môže pomôcť uľahčiť celý projekt a to nielen stavebným povolením, ale aj projektovým riadením celej stavby a nájdením staviteľov a ďalších odborníkov na dokončenie diela.
מה עושים אדריכלים?

אדריכלים
אדריכלים לא רק ליצור תוכניות הבית, סוף שבוע קוטג 'או מוסך, אלא גם לעזור עם כל ההרשאות הרלוונטיות. אתה יכול למצוא כי כמה אדריכלים יש אזור מיוחד או סגנון, בעוד אדריכלים אחרים מציעים שירותים כלליים יותר. בדיקת הפרופילים שלהם ייתן לך מושג על העבודה שהם עשו על פרויקטים דומים. מעצבים. בהתאם לפרויקט שלך, אתה יכול למצוא כי המעצב מתאים לך יותר. מעצבים ליצור ציורים טכניים שאתה יכול לעבור על ידי בונה תעבוד עם.
מעצבים.
בהתאם לפרויקט שלך, אתה יכול למצוא כי המעצב מתאים לך יותר. מעצבים ליצור ציורים טכניים שאתה יכול לעבור על ידי בונה תעבוד עם.
אדריכלי גן.
אם אתה הולך לשורה הכוללת של הנכס שלך, אל תשכח את הגן. אדריכל הגן יעזור לך לחלץ מן המרחב המרבי והצעה זו שלא יכלה להכין מעצבים אחרים או אדריכלים בשבילך. בנוסף דברים פשוטים כמו הוספת מיטות פרחים ולחיות את הדשא שלך, אדריכל הגן יכול להגדיל את הערך של הנכס שלך באמצעות הסיפון על המרפסת, קירות תמיכה או בריכת שחייה וכל בהתאם לטעמך עבור תכלילים ואת התקציב.