ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

פועל בניין

מחפשים בונה לעבודות בנייה? יש לנו 23,775 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

פועל בניין

זקוקים לשירות בתחום הבנייה, בונה? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים בבטון, בניית קירות תמך, תריסים. מחירו של עובד תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: עבודות גמר, ניקיון לאחר העבודה, לבנים, בלוקים, ריצוף, בטון, דיוס, שיסופקו על ידי אחד מהבונים 23,775 שלנו בקטגוריה הנתונה.

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

אילו סוגים של חומרים נהנים בדרך כלל בעבודה בנייה?
Třehla. זה חומר איכות ועמיד כי ייראה טוב ומסוגנן כל החיים של הנדל"ן. הלבנים קיימות לאורך הסגנון של סגנונות, מן אדום מסורתי למרקם מודרני וצבעים. הם מיוצרים בדרך כלל מחומר, חול, מים ולפעמים סיד או אפר. סוגים שונים של לבנים עשויים להכיל מרכיבים שונים המעורבים ולאחר מכן טופס. כאשר הלבנים מעוצבות, הם שורפים. לבנים הוקי הלבנים מאוחסנים בדרכים, רצועה, לחצות או למחצה. בסוג זה של עבודת בנייה, הדגשת הדגש כדי ליצור מפרקים אחידים. הבונים של בנייה נשלטת תחילה ולאחר מכן מלא באופן שווה עם מרגמה קונבנציונאלי או מלט. המפרקים ניתן למלא את המטוס של המעיל. לאחר דפיקות, שכבת הקלה במים סגורה כך לחות לא לחדור לבנייה. Poroketón. מועדף הוא חומר לבנייה קל המיוצר מילוי (אפר, או לטוס אפר), בינדר (סיד ומלט), מים וגז להרכיב תוספים. השימוש בו בעבודה בבנייה מאפשר את העובדה שהיא זמינה בצורה של בלוקים, כמו גם בצורה של מערכות שלמות לבניית קירות ותקרות. לכן, זה קל משקל, השימוש שלה חוסך עלויות במימדים של מבני תמיכה ותחבורה. בלוקים Porbetone הם גדולים יותר מאשר לבנים. אלה כי הם נהנו על המוביל וקירות היקפיים יש עטים וחריצים, עושה מלטה רק במפרקים אופקי. לכן, הרבה פחות מאליד מפרקים ומעשי בנייה יש צורך גם. זה לא דליק, מסדיר יחסי לחות בפנים והוא freezable. אבן מורבה. לכן, בשורה הבניין טופל עם אבני אבן שניתן למצוא מספר צורות ודפוסים. ואבן מחצבה, הידועה גם בשם אבן מחוספסת המאוחסנת "בנייה ההריסות". התוצאה היא פחות נקייה במראה ובקירות ללא דפוס קבוע. במקום זאת, אבן המחצבה מספקת מראה אותנטי שיכול להיראות נהדר. בלוקי בטון הבטון דומה לבנים. בגלל בלוקים בטון הם הרבה יותר גדול מאשר לבנים, אלה עבודה בנייה לוקח הרבה יותר קצר. בלוקים בטון הם אפוא חומר בניין פופולרי מאוד. בנוסף, הם בדרך כלל זול יותר מאשר לבנים הם גם עמיד באש. הם משמשים לעתים קרובות בעיקר על היסודות.
אילו סוגים של עבודת בנייה אני יכול להזמין?

טיפים לעבודה בנייה

לבנים מלבנים ובלוקים בטון אבן אבן, או קירות לבנים, קירות תמיכה, הודעות, מבנים דקורטיביים או פונקציונליים בנייה ותיקון של ארובות תיקון של קירות פגומים והחלפת לבנים פגומים או מטורפים ובנייה בניית קירות אבן עם או בלי מלטה יציקת עמודות בטון, יסודות, מנקי תיקונים מלט צמח ומתיחה קירות יסודות איטום של בטון, בלוקים או אבן התקנת אריח של אבן טבעית או מלאכותית בֵּטוֹן התקנה ושחזור של אבן דקורטיבית פרטים אדריכליים כגון אדני חלונות, arkiere וכדומה. התקנת נתיבי אבן, טרסות, שריפות, מדרגות שופכים מדרגות בטון ומדרכות הגעה מבטחון, חצץ, אריחים או מאבן
עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס כתוב את המשימה ככל האפשר תיאור של עבודה אתה צריך לבצע ובאיזה מידה כדי להבין בדיוק מה הרעיון שלך. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
שאלות נפוצות

למה לחפש מומחה על בנייה בוויליו?
מחפש מומחה שימושי על עבודת בנייה? אם אתה צריך להציע בית לחדרים אתחול, עודף את הקומה הבאה, להחליף את הליבה, או לשנות את הדירה, אנו נעזור לך למצוא מומחה על הבניין שיכול להתמודד עם זה. הבונים שלנו יכולים להתמודד עם כל דבר, מתפקיד המוסך, דרך המרד בעליית הגג, הוספת גני החורף לבניית הבית מהקרן. חיסכון זמן וכסף על ידי השוואת הצעות ובחירת מאסטרים הדירוג הטוב ביותר מהסביבה שלך. וויליו יעזור לך למצוא מומחים בנייה אשר יעשו כל דבר מ יסודות, קירות המוביל ועמודות לארובה או אח. איכות, במחיר סביר וכאשר אתה צריך את זה.
מה הם המסון?
עבודת בנייה כוללת בניית כל המבנים על ידי חיבור חומרים עם טיט. טיט הוא צורת מלט שאחרי הייבוש מחזיקה יחד מבנה של לבנים, בטון, אבן, שיש וחומרים נוספים. חומרים מעשה ידי אדם משמשים לעבודות בנייה, אך גם כאלה המתרחשים באופן טבעי בטבע.
איך למצוא מומחה בנייה בשכונה שלי?
הדרך הטובה ביותר למצוא מומחה בנייה היא להזין דרישה לוויליו. אנו נשלח את פנייתכם למומחים בעלי הכישורים הנדרשים ותוכלו לבחור מבין מספר הצעות של בנאים שיודעים לבצע את העבודה כאשר תצטרכו אותה. לאחר מכן השווה הצעות, קרא ביקורות וחוות דעת מלקוחות וראה תמונות של בנייה מוגמרת כדי לבחור את המומחה המתאים לפרויקט שלך.
האם אני יכול לעשות את העבודה בבונרי לבד?
עבודות בנייה רבות מורכבות יותר ממה שזה נראה. שיפוץ בית יכול לבנות גם קיר דקורטיבי בגינה שאינה נושאת עומס. ובכן, כאשר מדובר בבניית קירות תומכים, בניית יסודות, או צורך במאסטר שידע לבנות לפי תוכניות אדריכליות ושרטוטים, כדאי להשאיר את העבודה הזו לאנשי מקצוע. תוכלו להיות בטוחים שכל עבודות הבנייה נעשו היטב ושהבנייה תהיה בטוחה ועמידה.
יש לי חומר על עבודתו של בנייה כדי למסור לי, או שהם מייסון מביא משלך?
לבנים וחומרי בנייה אחרים יש לשלם או נמסר או נמסר לאחר התייעצות עם מייסון. תמיד לוודא שיש לך את כל החומר הדרוש. עדיף להסכים אילו חומרים צריכים להיות נרכשים, לפני אישור הציטוט על עבודת בנייה.
כמה זמן לוקח הבנייה?
אורך עבודת הביסון יהיה תלוי איזה סוג של עבודה הולך, מכמות עבודות הכנה הדרושה וכמה מטר יהיה להיות בנייה. בנייה קטנה יותר יכולה להתמודד עם מייסון שימושי בעוד כמה שעות, בעוד פרויקטים גדולים יותר כגון בניית בניין, האחרון במשך כמה שבועות.
איזה סוג חומר הכי מתאים לבנייה?
התשובה לשאלה זו תלויה במידה רבה בפרויקט מסוים. בהתאם לסגנון, צרכים ומיקומים מבניים כי יהיה בנייה מתאים לשקול חומרים שונים. לדוגמה, אם המבנה ממוקם בחיצוני זה יידרש להיות חומר עמיד מזג אוויר עמיד. מצד שני, אם האלמנטים של עיצוב פנים יהיה מראה חשוב יותר של המוצר הסופי, במקום זה עמיד.
כמה זמן הבניין?
זה תלוי בסוג של עבודה מסחרית כדי להיעשות, מתוך כמות הכנה עבודות הדרוש וכמה מטר יהיה להיות בנייה. ממוצע של מייסון יכול להניח 280 עד 500 לבנים ליום. עבודה קטנה יותר ניתן לעשות בעוד כמה שעות, בעוד פרויקטים גדולים יותר כגון בניית בניין יכול לקחת מספר שבועות.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

פועל בנייןזכרי או.
פועל בנייןסיימון פ.
פועל בנייןקיילב סי.
פועל בנייןאייזק ב.
פועל בנייןג'יימס ל.
פועל בנייןאמט י.