ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

טיפול לרכב

מחפשים מכונאי רכב לשירות רכב? יש לנו 3,160 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

טיפול לרכב

האם אתה צריך שירות רכב? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים בהחלפת שמן, החלפת צמיגים, החלפת שמשות ותיקון. מחיר תיקוני רכב תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: בדיקת שירות, שמן, צמיגי קיץ וחורף מסופק על ידי אחד מטכנאי השירות שלנו 3,160 בקטגוריה.

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס Automechanics הם בדרך כלל אחראים למספר עבודות של שירות סיורים מכוניות, עד תיקונים שונים. כתוב את המשימה ככל האפשר תיאור של עבודה אתה צריך לבצע ובאיזה מידה כדי להבין בדיוק מה הרעיון שלך. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
עם איזה תיקוני רכב רגילים יכולים לעזרה מכונאית לרכב?

החלפת שמן ומסנן
החלפת שמן, מסנן שמן, מסנן דלק מסנן אוויר חיוני להפעלה חלקה של הרכב. הוא גם מבטיח פעולה חסכונית יותר וצריכת דלק נמוכה יותר בהשוואה למסנן סתום ומזוהם. זהו אחד החלקים החשובים ביותר של השירות הרגיל של הרכב.
מופע שירות קטן
מופעי השירות הקטנים כוללים חילופי שמן ומסנן; גוף ושליטה שליטה; הוספת כל הנוזלים במנוע, כולל נוזלים למיקומים, נוזלי בלמים, נוזל קירור ובקרה של רכיבי מפתח נוספים נוספים כגון אורות, צמיגים ובלמים. רוב המכניקה מתקדמת בהתאם להוראות היצרן וממליצה על יצירות אחרות שהמכונית יכולה להזדקק למכונית ביחס לסוג והגיל שלך.
בדיקת שירות מעולה
שירות גדול מספק את כל השירותים שהם חלק מסיור שירות קטן בעת ​​כולל שליטה של ​​עוד 15 עד 30 מרכיבים של הרכב, כולל, למשל, בקרת סרן, בקרת גלגל, שליטה בוגר המאיץ, בולמי זעזועים, משאבות, התאמת אור, אוויר בקרת מעגל מיזוג ואחרים.
תיקונים, חילופי ותחזוקה
בין אם זה חילופי מתכלים כגון שמן, מסננים, נרות, או רפידות בלמים שחוקים. מעשים קבועים אחרים כוללים ניקוי וחיטוי של מיזוג אוויר או החלפת מגבים. מכונאי מכונית מנוסה יטפל במכונית שלך להיות במצב טוב, בטוח כדי לענות על תקני בדיקה טכנית של TK ו EK בקרת פליטה.
תיקון זכוכית, עבודת גוף ועיצוב פנים
אם יש צבע סדק או פגום על הגוף על זכוכית הקדמית, זה הכי נפגע כדי לתקן בהקדם האפשרי כדי להמשיך. במקרה של ריפוד פגום או פלסטיק פנימי, במיוחד פגמים אסתטיים שניתן לעשות מאוחר יותר.
תחזוקת גלגלים וצמיגים
גיאומטריה ואיזון גלגל אם איכות הצמיגים בקיץ ובחורף הם קריטיים לנהיגה בטוחה, בלימה וביצועי רכב אופטימליים בתנועה.
שאלות נפוצות

למה לחפש שירות רכב בוויליו?
אם אתה צריך סיור שירות קבוע של המכונית, לדרוך, גיאומטריה, או יותר תיקון, תוכלו למצוא מכונאי מכונית שיכול להתמודד עם זה. בודק את המכונית שלך, לאבחן את הבעיה ומבצע את התיקונים והחילופים הדרושים. פשוט להיכנס לדרוש ולחכות ציטוט. לא משנה את המותג ואת המודל של המכונית שלך, אנו נעזור לך למצוא מכונאי או שירות המכונית הם נותנים את המכונית שלך למצב מחלקה ראשונה. אם הרכב שלך צריך שירות רגיל או תיקון וויליו כדי לעזור לך למצוא מומחים שבו אתה יכול לסמוך על זה יעשה עבודה טובה במחיר טוב.
איזו בעיות נפוצות ביותר עם המכונית שלי MI Automechanik עזרה לפתור?
בעיות צרות הנפוצות ביותר כוללות הפרעות מנוע, אלקטרוניקה או פגמים, או תיקון נזק קל לגוף הרכב. כדי להבטיח את האבטחה שלך ולמנוע בעיות כביש אפשריות, אתה צריך לקחת בדיקה רגילה שירות לפחות מדי שנה ולעשות את התיקונים הדרושים ברגע שאתה מבחין בבעיה.
כמה זמן זה לוקח תיקון רכב?
כמה יהיה התיקון יהיה תלוי איך הפרעות קריטיות וכמה מרכיבים של הרכב צריך להיות מוחלף או לתקן. באופן כללי, רוב תיקוני הרכב הרגילים יכולים להתבצע ביום אחד - מתוך שליטה ואבחון לתקן או להחליף. עם זאת, במקרה של חלקים חלופיים, זמן התיקון עשוי להיות מתוקן על ידי מסירת החלק החלופי. מכונאי המכונית שימושי יעשה, הכל כדי להחזיר אותך אל הדרך בהקדם האפשרי, אבל הביטחון נשאר תמיד העדיפות הגבוהה ביותר, כך העבודה לא מציגת על חשבון איכות.
כמה זמן לוקח השירות?
סיור השירות במכונית יכול לקחת ממוצע של 1-2 שעות. אם תיקונים נדרשים גם מעבר לשירות רגיל, זה יכול להימשך זמן רב יותר.
כיצד אוכל למצוא שירות רכב אמין, או מכונאי לרכב בשכונה שלך?
וויליו יעזור לך למצוא שירות רכב בשכונה שלך שיכול לפתור את הבעיה שלך. פשוט להזין את הביקוש ולהסכים על המועד האחרון ואת המחיר.
למה אתה מסכים שירות רכב דרך וויליו?
שירות רכב רגיל יש צורך לרכוב באופן מהימן ובבטחה. באמצעות Wilio, אתה יכול למצוא מכונאי עם הכישורים הדרושים, ניסיון וציוד. פשוט להשוות הצעות שונות ולבחור את הטוב ביותר. וויליו היא הדרך המהירה והקלה ביותר למצוא מכונית אמינה בשכונה.
כמה פעמים הוא שירות המכונית הדרוש?
ככלל, המכונית השלימה בדיקה שירות כל 12 חודשים (15,000 ק"מ או 30,000 ק"מ) בהתאם להמלצות של היצרן ואת סוג המנוע.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

טיפול לרכבנתנאל ט.
טיפול לרכבנתן או.
טיפול לרכבג'ארד י.
טיפול לרכבמייקל מ.
טיפול לרכבנועה א.
טיפול לרכבג'ון ק.
טיפול לרכבאליהו ז.
טיפול לרכבגדעון ב.