ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

יצרן רהיטים

מחפשים נגר? יש לנו 27,811 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

יצרן רהיטים

צריכים שירות נגרות? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים בארונות מובנים, הרכבת רהיטים, חידוש מטבחים, ריהוט גן. מחירו של בעל מלאכה תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: אוריינטציה של רהיטים, חיבור למכשיר, עבודות גמר שסופקו על ידי אחד מהנגרים 27,811 שלנו בקטגוריה הנתונה.

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שאלות נפוצות

למה לחפש סטוללה על וויליו?
לא מעל יד עבודה מיומן stoll. למרות מספר החומרים המודרניים כגון מתכת, עור, או אפילו פלסטיק, מוצרי עץ הם עדיין חלק חשוב של חיי היומיום שלנו. היום רוב הרהיטים מיוצרים על קווים אוטומטיים, אבל מקל חכם יכול לעשות את זה חתיכות אותנטי מותאמות שיתאימו לצרכים שלך, רעיונות וסגנון. באמצעות כלים מיוחדים עבור yebar שנעשו על ידי כל דבר מן יחידת המטבח, דרך מלתחה מותאמת אישית, עד מסמכי מקור ייחודיים כגון עץ מוצק או driftwood. נגרות מיומנות ניתן למצוא במהירות ובקלות עם וויליו. פשוט לכתוב את מה שאתה צריך לדרישה שלך ואנו לחבר אותך עם שולחנות מהסביבה שיש להם את כל הכישורים הדרושים. אז רק לראות את הפרופילים שלהם לקרוא ביקורות הלקוח לבחור את הזכות!
מהו סטולנדר לי?
סובלאר מייצר מוצרים שונים כגון קווי מטבח, ארונות, ספריות, ארונות עומדים בחופשיות, ארונות מובנים, שולחנות, כיסאות, שולחנות קפה, מיטות, חזה, מדפים, אלמנטים דקורטיביים וכל רהיטים של עץ, צ'יפבורד או חומרים אחרים.
אילו כישורים יש לסטרנד?
סטולר חייב להיות מיומן מבחינה טכנית, חולה ומדויק במיוחד לייצר רהיטים על פי מפרטים מדויקים. Stolls לשלב יצירתיות עם חשיבה מעשית וכישורים ידניים להכנת קווי מטבח, ארונות, ספריות, ארון, ארונות מובנים, שולחנות, כיסאות, כנס ושולחנות לילה, מיטות, חזה, משטרה ורהיטים אחרים.
כמה הוא ערך סטולאר?
מחיר העבודה יהיה תלוי כמה חתיכות של רהיטים יופקו ואם זה רהיטים פשוטים כגון שולחן או אלמנטים מורכבים יותר כגון קווי מטבח. אם stolar עושה יותר חתיכות של רהיטים ידרוש יותר חומר ואפילו זמן לעבוד. המחיר יהיה מושפע באופן משמעותי מהחומר המשמש, למשל, אם סיבית משמש, או שזה מוצר Massif מעץ. זה גם מחליט איזה סוג של עץ ישמש. המחיר יכול להשפיע אם נגר נמצא בקרבת מקום, או הרהיטים הסיים חייבים להיות מותר למרחק גדול יותר.
למה אני צריך לשכור סטול של ייצור רהיטים?
כאשר סטולר מייצר פיסת רהיטים בידיו, הוא מקדיש לו מנה גדולה של תשומת לב. כל מוצר אחד הוא כרטיס הביקור שלו, ולכן זה תלוי באיכות ובשביעות רצון הלקוחות. רהיטים שנעשו על קו הרכבה, רחוק מלהיות מוקדש לרמה כזו של טיפול ואיכות בקרת איכות יתרונות ריהוט לשלום: • איכות • מוצרים ייחודיים ומקוריים • עונה על דרישות הפונקציונליות שלך ואת הסגנון שלך • תקבע חומר, צבע ומידות בעצמך
איך אני יכול למצוא נגר טוב?
על וויליו אתה פשוט למצוא נוח ומוכן stollar מן הסביבה שלך. רק להזין את הביקוש, לענות על כמה שאלות על מה יצטרך להיעשות לחכות הצעות של מנוסים מנוסים.
מהם היתרונות של איכות, ריהוט בעבודת יד?
כי זה מיוצר על ידי מנוסים מנוסים, ריהוט חייטים הוא מאוד להתאמה אישית לדרישות הספציפיות של הלקוח. זה מאפשר לך לקבל רהיטים תוכנן בדיוק בסגנון, מידות וחומרים בבחירתך. ריהוט מסיבי עשוי woody באיכות הגבוהה ביותר. משטח מסיים הם גם באיכות הגבוהה ביותר. באופן ידני מיוצר חתיכות רהיטים הם גם לעתים קרובות נצחית.
אני יכול להעביר אותי?
ברוב המקרים, הטבלה תשתמש בחומר שלך. במקרים יוצאי דופן, המכונית יכולה להשתמש בחומר המסופק מהלקוח, למשל, לייצר שולחן עץ מלא, מתוך פיסת עץ מסוימת. במקרה זה, הטבלה תצטרך חומר לראות על מנת לוודא שהוא מתאים לעבודה נתונה.
מה ההבדל בין הסטרלר לבין נגר?
בניגוד לטיולים, הנגרים מתמקדים בפרויקטים מבניים גדולים ובניינים כגון הקורות, בקתות, מקלטים מוסך, ביתן מעץ, שערים, שערים, גדרות או גרם מדרגות וטפסות. Stolls לייצר אומנות השירות, מן הכיסאות הפשוטה שלוש רגליים למוצרי נגרות מקיפות כגון קווי מטבח או ארונות וארדים, ריהוט פנימי בעיקר.
מהן טכניקות נגרות דקורטיביות מיוחדות?

גִילוּף
עיבוד עץ על ידי כלים לחקר הדמויות מוטיבים אחרים וגלף קישוטים של אובייקט העץ.
עץ כיפוף
כיפוף עץ הוא סוג של עיבוד עץ המשמש ליצור אובייקטים מעץ למחרטה. סוג זה של עיבוד עץ משתנה מרוב האחרים כי העץ מהלכים בעוד הכלי נייח משמש לחתוך ועיצוב. צורות מורכבות רבות ודפוסים ניתן ליצור על ידי כיפוף.
פירוגרפיה (שריפת עצים)
פירוגרפיה, שריפת עץ או pyrrárava היא אמנות של עץ לקשט על ידי אפיית מוטיבים באמצעות אובייקט מחומם.
Intarzia (פסיפס עץ)
Intarzia היא צורה של עץ לקשט שבו חתיכות של פורניר נחתכים לתוך צורות והוכנס לתוך פורניר אחר, אשר נקרא מכן על פני השטח, למשל, על החזה או על פיסת רהיטים אחרים. זהו עיצוב פסיפס המשתמש בצורות שונות, גודל וסוגי עץ, אשר יחד ליצור נושאים וצורות.
איזה נגרות אני יכול להזמין?

ייצור זנב מטבח
הייצור של קווי מטבח מוקדש לטיולים מנוסים מאוד שיכולים לשים לב רבה לפרטים. חשוב כי קו המטבח לא רק נראה נחמד אבל להיות פונקציונלי היה חיים ארוכים.
ריהוט בהתאמה אישית
הבית אינו בית ללא אלמנטים אישיים. כמה חתיכות של רהיטים חייט כדי לספק את שטח האווירה. בין אם אתה צריך כיסאות, שולחן או נעל מתלה, וויליו יעזור לך למצוא מישהו שיכול לעזור לך להבין את החלומות שלך.
סוגי חומרים
עץ מסיבי (מימין) שני סוגים של עץ ימינה משמשים בייצור רהיטים: עץ קשה ורך. התיאור שלהם מופיע להלן: עץ נהג לעשות רהיטים עץ hardwood מגיע עצים נשירים כי בדרך כלל לגדול לאט יותר. באיכות גבוהה ריהוט מסיבי משמשים לעתים קרובות עם היער של משפחה hardwood: אלון, אגוז, טיק, מייפל, אשור, מהגוני. עץ רך המשמש לניהול עץ רך המשמש לייצור רהיטים בדרך כלל מגיע עצים מחטניים (או לא מים) שגדלים מהר יותר. Softwoods נפוץ המשמשים הייצור רהיטים כוללים אשוחית, אורן ואשוח. חומרים אחרים דיקט: הוא מיוצר על ידי 3-5 קיצוצים עץ דק כי הם הצטרפו עם דבק. סיבית: הנקרא גם צלחת עץ, עשוי שרשראות עץ שפשפו כי הם מודבקים יחד. עץ מודבק: הוא מיוצר על ידי חתיכות מליטה של ​​עץ מלא.
עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס Cooker בשבילך יכול לייצר קווי מטבח, ארונות בגדים, ספריות, ארונות עומד חופשי, ארונות מובנים, שולחנות, כיסאות, שולחנות קפה, מיטות, חזה, מדפים, אלמנטים דקורטיביים שונים. כתוב כדי להיכנס לתיאור המדויק ביותר של המשימה להפוך את stolar ידע במדויק מה הרעיון שלך. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

יצרן רהיטיםאליהו ז.
יצרן רהיטיםאשר פ.
יצרן רהיטיםלוי ו.
יצרן רהיטיםג'יימס ק.
יצרן רהיטיםג'ארד י.
יצרן רהיטיםזכרי פ.