ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

עבודות בנייה

מחפשים בנאי לעבודות בניה? יש לנו 28,157 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

עבודות בנייה

זקוקים לשירות בתחום עבודות הבנייה? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים בעבודות בנייה מחדש, הריסה ובנייה, השכרת מכונות בנייה. מחיר העבודה הנדרש לבנייה תלוי לרוב בהיקף השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: הנחת רצפות, טיח וגיחות, ציורים, עבודות גבס, עבודות ריצוף, פינוי פסולת בניין, שיסופקו על ידי אחד מבוני 28,157 שלנו בקטגוריה הנתונה

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שאלות נפוצות

למה למצוא בנייה / בונה דרך וויליו?
ספק בניין מוסמך / מבנה חיוני עבור כל פרויקט בנייה חדש בבית או במשרד. מבנים עובדים עם כלים ומתקנים שונים לבנייה, התקנה או שיפוץ של ציוד סביב חללי החיים הפנימיים או החיצוניים שלך. עם מבנה מקומי מקצועי אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את העזרה הנכונה בזמן הנכון עם תוצאה גדולה. בין אם אתם מתכננים פרויקט גדול או קטן, יש לו וויליו בונה מנוסה בשכונה שלך שיכולים לעזור לך. כל שעליך לעשות הוא להזין את התפקיד שלך בוויליו, תוכלו ליצור קשר עם המבנים המקומיים שלך, ולאחר מכן לבחור את הבנאי הטוב ביותר כי העבודה תבינו אותך.
מה עושים המבנים?
בהתאם הניסיון שלהם ואת הכישורים יכולים לספק תכנון מקצועי, פיקוח בנייה ויישום של עבודה בתוך פרויקטים שונים הבנייה בהתאם הניסיון שלהם ואת הכישורים. בוני רבים לעזור לבנות או לשפץ בתים בעוד אחרים להתמקד בבניינים חיצוניים כגון מקלטים, טרסות וחנות, או חזיתות.
האם הוא צריך לקבל כרטיס או רישיון?
רוב הבונים הסתיימו החניכות עם תרגול בתחום; עם זאת, זה לא מצב לבניין. החינוך הבנייה והבנייה של האוניברסיטה יש צורך בכמה מקצועות מבניים נבחרים כגון הבנייה מובילה או מעצב. כרטיס הביקור הטוב ביותר הם הפניות של עבודות בנייה קודמת / עבודות. כאשר מתמודדים עם עבודות הבנייה דרך וויליו, לשרוד עובדי הביקוש.
שירותים

מה כוללים שירותי בנייה?
רוב בוני יש ניסיון עם עבודה (יישום) של סוגים שונים של פרויקטים, באמצעות כלים וחומרים, אם כי כמה מתמחים במתן סוג מסוים של עבודות בנייה או סוג של מבנים. שירותי הבנייה הנפוצים ביותר כוללים:
בניינים חדשים ושיפוצים
בין אם אתה מתכנן פלט חדש או שיפוץ בחלל קיים לפתח תוכניות ויישומם בפועל תזדקק לבניין מקצועי. בתחילת כל פרויקט בנייה גדול יותר, יש תיעוד הפרויקט של הבניין המגדיר מה ומה החומר ייבנה. עיצוב כולל ציור אובייקטים ותוכניות בקנה מידה עם פרטים אשר לאחר מכן להקל על יישום פרויקט הבנייה. הסוגים הפופולריים ביותר של שיפוצים ופרויקטי התקנה כוללים שיפוצים במטבח, חדר אמבטיה ושינוי של פתרונות משפטיים ביתי. אם אתה זקוק להריסה (עבודת הריסה), הבניין שלך יכול לעזור לך לארגן עבודה ולפקח על התהליך לפני תחילת הבניין או שיפוץ. המבנה שלך יהיה ואחריו תוכניות להזמנה, למדוד ולהתקין את כל החומרים וישתף פעולה עם ספקים אחרים (מבנים) כדי לקמפל ולהשלמת הפרויקט.
מבנים חיצוניים
רוצה לייפות את הסביבה החיצונית שלך, לבנות מקלט או גן החורף? בוני יכול לעזור עם פרויקטים חיצוניים הבנייה כגון התקנה של מקלט, התקנה של ביתן או אפילו התאושש בריכות. הם יכולים גם לעזור עם התקנה של טרסות או pergola. הספק הבנייה שלך יכול לעזור עם כל התהליכים, מעיצוב, בחירה והזמנת חומרים לבטון והתקנה ומבנים. לבסוף, אתה יכול לקבל פרטים בסדר ועיצוב חיצוני כגון טיח או חזית. בוני מנוסים יעריכו את הפרטים כגון כללים מקומיים, תקנות וספציפיות כדי לוודא כי הבניין שלך עומד בכל הקריטריונים הדרושים יהיה כראוי לשרת את המטרה שלך.
-
האם אתה צריך לבנות כביש גישה? הבניין שלך יכול לעזור לך לבנות שביל חדש מן הבטון, מתוך ריצוף ריצוף או לתקן משטח קיים של שביל הגישה. לפני הזמנת החומרים הדרושים, תוכלו להמליץ ​​על חומרים אביזר הטוב ביותר כדי לקבל את העיצוב הרצוי ואת הפונקציונליות. הכן משטח מאוזן, קרקע דחוסת תחת השביל, קצוות הציר של הכביש, לייצר או להזמין משטח בטון ובטון חלקה לשפוך. הבניין יחכה כבר כמה שבועות, בעוד הבטון לחלוטין מרפא ואז זה יעשה גימור סופי.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

פועל בנייןגבריאל ק.
פועל בנייןטוביאס פ.
פועל בנייןישעיהו א.
פועל בנייןאמט ל.
פועל בנייןג'ייס נ.
פועל בנייןאמט י.