ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

קיר גבס

מחפשים נגן גבס להרכבת גבס? יש לנו 23,829 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

קיר גבס

זקוקים לשירות בתחום הגבס, התקנת גבס? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים למדידות, בנייה וצביעת גבס. מחיר הגבס והתקנתו תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: מארז בנייה, מגן פינת אלומיניום וצבע מסופק על ידי אחד מהבונים 23,829 שלנו בקטגוריה

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס לגבס יש שימושים רבים בבניית מחיצות שונות, קירות מותקנים, נישות, מכסים, בחטיבת החדר, או בעת שחזור עליית הגג. כתוב כדי להיכנס לתיאור המדויק ביותר של המשימה כדי להבין בדיוק מה הרעיון שלך. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
מה הם סוגים נפוצים של גבס?
גבס לבן גבס לבן הוא הווריאציות הזולות ביותר והנפוצה ביותר. בשימוש כאשר נשלחים על ידי מחיצות ותקרות ומבנים אחרים ללא דרישות אש. לוח גבס לבן משמש interiors עם לחות יחסית פחות מ 65% ב 20 ° C. לכן, אין זה מתאים להשתמש בו במקומות שבהם הוא יכול לבוא במגע עם מים או לחות. גבס ירוק גבס ירוק הוא ספוג נגד לחות. הוא מיועד לשימוש בסביבה רטובה, בחדר האמבטיה, מקלחת, מטבח וכן הלאה. זה כבד יותר, יש קיבולת עומס גבוה יותר והוא יקר יותר מאשר גבס לבן. לוחות גבס ספוג משמשים לחות הנחות עד 75% או 85% במשך יותר מ -10 שעות. עם לחות 100% במשך פחות מ 2 שעות במשך 24 שעות ב 20 ° C. גבס אדום גבס אדום יש טיפול באש גבוהה. לוחות Surfactor אש משמשים הנחות יבשות עם לחות יחסית יציבה של פחות מ 65% ב 20 מעלות צלזיוס עם התנגדות אש רצוי או להגנה על מבנים פלדה מן האש. היא הגדילה את כוח הקרנל ולכן עם טמפרטורות גבוהות. זה מתאים גם כמו בידוד רעש. גבס כחול Blue Coxeboard הוא עשה במיוחד כמו בידוד קול. מגרש גבס אקוסטי יש צפיפות ליבה מטופלת במיוחד המורכב מבנה גבישי גבס גביעית עם תכונות דעיכות ספציפיות. לכן, הוא מתאים להישמע קול מבחוץ, קירות בין דירות בלוח או בדירה ובדירה בין כל החדר.
מה ניתן לבנות מלוח?

רצפה יבשה מלוח
קומות צפות מ - SADRURUTED לוחות הם רצפה מוצק התאספו מופרדים מבנה המצע מן subsyper יבש, או. פוליסטירן או בידוד מינרלי. הודות למשקל נמוך ולתהליך הבנייה יבש, קומות גבס מתאימות לעידוד הגג. זה סוג קומה עובד כמו בידוד קול יעיל בידוד הרצפה והוא מתאים חימום תת רצפתי.
קירות וכלי גבס
גבס יבשים מערכות בנייה פנימיות מתאימות לגיבוי של מחיצות עבור אריחי קיר וכאשר בניית קירות אטומים לרעש. מבנים חלקיים משמשים בעיקר לשבור את הפנים לחדרים בודדים, אלא גם לניהול המתקנים הדרושים ושימוש גבס אקוסטי כדי לשפר את הפנים האקוסטי.
מטופלים קירות גבס
קירות ראשיים יש שימוש רחב מן שיפור אסתטי של משטחים קיימים, להגדיל את הערכים של תכונות בידוד תרמי ואת אטימות של הקירות עד interspace לבצע התקנות במהלך שחזור, למשל .g. בבתי פאנל.
מחיצות לסביבות רטובות
לוח גבס ספוג מתאים לבנייה מחדש של חדר אמבטיה או החלפה של ליבת דיור לא מתאימה בבתים טרומיים. מבנה הגבס אינו מכביד על המבנה הנושא יותר מאשר ליבת הדיור המקורית. בנוסף, קיר חדר האמבטיה החדש ייבנה מהר מאוד אם יש לפעול לפי הליכי ההתקנה הנכונים.
מתעורר עליית גג
גבס מאפשר בידוד מבנה נוסף תוך יצירת הנחות חדשות עבור דיור נוח אטרקטיבי מבלי להגדיל את השטח הבנוי. בזכות גבס, בידוד איכות וחלונות קירוי יכול ליצור מרחב חי נעים מאוד פונקציונלי בעליית הגג.
נרשמים
מכסה גבס מתאימים לתקרות מהירות ונקיות. באמצעות אותם, המאפיינים אודיו של החלל ואת המאפיינים התרמיים של מבנה התקרה ניתן לשפר.
שאלות נפוצות

למה מחפשים מומחה גבס על וויליו?
האם אתה רוצה לשחזר את עליית הגג או לרענן את המראה של החדר עם גבס סאקי חדש. צריך לחלק את החדר עם גבס חתך חתך? יהיה אקוסטיקה בקיר הדירה שלך עם בידוד קול? או שאתה צריך להעליב את קיר השמשה של הבית מבפנים? אנו נעזור לך למצוא מומחה גבס כי יכול להתמודד עם זה. מומחי גבס שלנו יכולים להתמודד עם כל דבר, החל מחיצות פנים חדשות לתקרות גבס. חסוך זמן וכסף על ידי השוואת הצעות ובחירת מומחים המדורגים הטובים ביותר מהסביבה שלך. וויליו יעזור לך למצוא מומחי גבס אשר ייקבעו את הסיכות, רדפו קירות, נישות, נמענים, להפיץ חדרים או לשחזר את עליית הגג. איכות, במחיר סביר וכאשר אתה צריך את זה.
מהו קיר גבס?
גבס מורכב פאנלים של גבס לחוץ אשר מוכנס עם סנדוויץ 'בין שני מאמרים קשים. זהו חומר בנייה מעשי מאוד המשמש לבנייה יבשה כביכול. לעתים קרובות נהנה תקרות, לא נושאות קירות והתאמות פנים אחרות. גבס קל, קל לעבוד עם זה והוא גם זול יותר מאשר חומרים אחרים. גבס מופק בעובי ואורכים שונים, הרכב שונים של הליבה שלשולים. מגוון זה מאפשר לבחור את הממד הנכון ואת איכות הטיח עבור מבנה בניין מסוים.
מה מוגדר?
לוח גבס הוא מרכיב חיוני של בנייה יבשה. הוא משמש בבניית מחיצות שונות, קירות תלויים, נישות, תקרות, בחלוקת חדרים או בבנייה מחדש של עליות גג. הוא בדרך כלל אינו משמש בקירות נושאי עומס, ולכן הוא מותקן בעיקר על פרופילים מבניים מפלדה. עם זאת, ישנם גם יישומים מיוחדים של גבס נושאות עומס.
מה צריך לעבוד עם גבס?
• פרופילי עיצוב • ברגים ואביזרים לבנייה יבשה • בידוד • הקורס לבנייה יבשה • חדירה • ריצוף • סכין דחייה • סיליקון וחומרי איטום • איטום. • צבעים וטפטים
מה הם היתרונות והחסרונות של גבס?
גבס הוא פופולרי ליישום של בנייה ועיצוב אלמנטים, בזכות העובדה כי זה חוסך את הזמן ואת העלות של הבנייה או שיפוץ. גם בידוד תרמי ורעש, לא מפסיק קיטור וחסר ריח. גבס הוא בקלות מעצב ויש לו משקל נמוך ולכן הוא מייצג עומס סטטי קטן של אובייקטים. זה לא תובעני תחבורה, מאפשר הרכבה מהירה ותהליך יבש כך מים לא נחוץ. כי זה מערכת מודולרית פשוטה, ניתן לטפל בשתי מערכות הפצה כגון חשמל, מים, וכן הלאה. מחיצות גבס גבס הם כמעט שווים לחלוטין, אבל מאפשר טיפול משטח נוסף עם ציפויים שונים, רקעים, אריחים או plasters. • עבודה איתו היא פשוטה מאוד • זה פשוט מתקין, צורות ולבסוף מתאים • יש תכונות בידוד תרמי וקול טוב • הוא לחות עמיד ואש (לפי סוג) • יש חיים ארוכים החיסרון הוא הצורך לצרף את הצלחות עבור פרופילים מבניים, הצורך חדירה, איטום וחומרי השחזה בצלחת, כדי להשלים את השלמות.
איך עובד גבס?
סכין הקשה או זנב נדרש לעבוד עם גבס. אל החורים של לא. גבס מותקן על מבנה פלדה מוכן מראש. תרסיסים בין צלחות הם אטומים עם איטום וחיזוק קלטת. לאחר איטום זהיר ולחץ את המפרקים, לוחות צריך להיות סוף סוף לערוך. Sadkartón צריך לחדור היטב לפני הציור או טפטים כך צבע או טפט החזק ואפילו את ספיגת האזור כולו. טס טנץ 'שכבת יכול גם להיות מיושם על גבס.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

קיר גבסדניאל ט.
קיר גבסיאשיהו נ.
קיר גבסג'ורדן או.
קיר גבסקיילב ג.
קיר גבסגדעון ד.
קיר גבסג'יימס ז.