ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

גדרות ושערים

מחפשים בונה גדרות ושערים? יש לנו 25,213 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

גדרות ושערים

זקוקים לשירות מתחום גדרות ושערים? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים במיקוד, ייצור, התקנה ושירות של שערים וגדרות. מחיר גדרות ושערי כניסה תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על השירותים: עבודות חפירה, עלויות הובלה, צביעה וצביעה, טיח, שיסופקו על ידי אחד מהבונים 25,213 שלנו בקטגוריה הנתונה.

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

מה כולל בנייה או תיקון של גדר?

איך תיקון הגדר?
תיקון גדר משתנה בהתאם לסוג הגידור ואת מידת הנזק - מומחה לתיקון הגדר חייב להעריך את המצב במקום ולתת לך המלצות. אבל אם אתה צריך לבנות גדר חדשה, הפרויקט מתרחש בעיקר כדלקמן:
בחירת גדר
הצעד הראשון בעת ​​בניית גדר טמון בהחלטה עבור סוג מסוים של חומר.אם אתה לא בטוח מה גדר אתה צריך לבחור, לשאול מומחה כדי לעזור לך לבחור ולהזמין את הגדר המתאימה ביותר שלך עבור הקרקע שלך. אל תשכח את השכנים שלך. היית שומר את השכנים שלך לפני בניית גדר.
הכנה לבניית גדר
התקנה גידור מתחיל בהכנות. אלה כוללים מדידה וייעוד של אזור גדר, הבטחה כי גידור ממוקם על גבול הארץ, הסרת עצים ומכשולים אחרים. לאחר מדידת גידור, יש לבעוט בטורי פינה, בינוני ושער.
בניית הגדר
באמצעות תערובת בטון מכתים במהירות, הקצוות, הפינה ושער עמודות מוגדרים. יש צורך לבדוק אם העמודות נותרו ישר אם הם מרוכזים על קו הגדר והאם הם בגובה הנכון. לאחר מכן הוא מתקין או מוחק את שאר הגידור בין העמודות. לבסוף, השער מותקן ובדוק כי הוא נפתח ו סגור.
מהם סוגי השערים הנפוצים?
שערים אוטומטיים או חשמליים המומחה שלנו יעזור לך עם התקנה ולהגדיר את השער כדי לפתוח אותו עם השלט הרחוק. זה גם ממליץ לך את סוג המתאים ביותר של שער או כנף או הזזה. שערי כנף שער האגף נמצא על הציר וסוגר עם התפס. מומחה השער שלנו ימליץ לך סגנון שזורק לגדר שלך ונדל"ן. הזזה שערים שערי הזזה הם אידיאליים עבור נדל"ן עם שטח מוגבל בצדדים של השער או שביל הגישה שבו שער האגף אינו מתאים. גייטס הזזה דורשים תחזוקה רגילה.
שאלות נפוצות

למה מחפשים מומחה לגדרות וגדרות לוויליו?
האם אתה צריך לבנות גדר חדשה או להתקין את השער? גדרות וגדרות הגן לא רק על הפרטיות שלך, לילדים ולמחיות מחמד, אלא גם את הנכס שלך. בין אם אתה צריך גדר מתכת, גדר רשת, גדר לבנים, גדר קונקרטית, גדר עץ, גדר פלסטיק, או גידור וויליו יעזור לך למצוא את המומחה האמיתי. זה ימליץ לך עם בחירה של שער מתאים או גדר, לאבטח את הבנייה וההתקנה, או יעשה את התיקונים הדרושים. זה ישתמש בחומרים וציוד הנכון וטיפול במחיר הטוב ביותר עבור המחיר הטוב ביותר. בין אם אתה צריך לבנות גדר חדשה או לתקן קיים או להתקין אם זה תיקון אוטומטי אם שער ידני וויליו יעזור לך למצוא את המומחים הטובים ביותר בשכונה שלך.
האם עלי לבנות גדר חדשה או לתקן גדר קיימת?
זה תלוי במצב הנוכחי של הגדר, מלהיות ישנים, מחומרים זמינים ותקציב יש לך זמין. בדרך כלל, אתה יכול לקבל יותר זמן בתמורה או תיקון של חלקים מפונקים לפני בניית גדר חדשה. ובכן, אם הבנייה או גדר הבטון הוא לא יציב והוטטה, אם העץ הוא התרסק ו קרע, או גדר המתכת הוא חלוד לחלוטין, היה זמן חדש.
איפה הם בדרך כלל באמצעות שערים?
השערים מותקנים לעתים קרובות בכניסה לארץ, שביל הגישה, לפני מקלט המכונית, לתוך הגדר בגינה, בכניסה לגינה, או או במקרל החיות.
למה אני צריך להפעיל את הגדר ואת המומחים לבניית השער?
אם אתה משתמש במומחה השירותים כדי לבנות גדרות ושערים, יהיה לך בטוח כי גידור ייבנה ברמה מקצועית. ניסה לבנות גדר או שער ללא כלים מתאימים, ציוד או ידע יכול להוביל לגדר בנה גרוע שיכול להיות מסוכן או לא נראה מבחינה אסתטית ושערים כי יהיה מפונק.
האם אקבל להתקין שער ידני או אוטומטי?
מומחה השער שלנו יעזור לך לבחור את השער המתאים ביותר שיתאים לצרכים שלך ואת התקציב. למרות השערים האוטומטיים הם קצת יותר יקר, הם משמשים לעתים קרובות בעיקר על שבילים בבית ומקלטים המכונית, כי אתה לא צריך לרדת מהמכונית לפתוח ולסגור את השער.
כמה עושה את ההתקנה או תיקון השער?
עלות ההתקנה של השער תהיה תלויה אם היא התקנה חדשה מלאה או תיקון כי סוג השער הולך מאיזה חומר הוא השער מגודל השער וממנה הוא מותקן.
איזה סוג של גדר הוא הטוב ביותר?
מה סוג של גדר הוא המתאים ביותר עבור הנכס שלך תלוי בתקציב שלך, כמה הוא גדר אחזקה, אם יש לך חיית מחמד או כלבים שאתה צריך כדי למנוע בריחה ואם אתה מעדיף את הגדר שדרכו הוא נראה או רוצה להיות פרטיות. האפשרות המועדפת ביותר היא בדרך כלל גדרות עץ, אבל גדרות מתכת נוטים להיות פחות תחזוקה ועמידות יותר.
האם אני צריך לספק למומחה את הציוד, החומרים או הרכיבים להתקנת השער?
בדרך כלל, Craftsman להביא כלים משלהם וציוד, אבל ישתמש חומר ורכיבים שאתה מספק לו או לשלם לך. זה יכול לייעץ לך עם הבחירה שלך וכאשר הזמנת השער ואת חומר הדרוש הבא.
כמה זמן ייקח קבוצה של גדר?
איך זה יתקיים גם מהחומר שנבחר, אורך הגדר, הקושי של השטח וגורמים אחרים יתקיים. עם זאת, זה בעיקר 3 עד 5 ימים, כולל הסרת גדר ישנה, ​​הכנה והתקנה של גדר חדשה. סוגי גדר מסוימים מותקנים מהר יותר מאחרים.
כמה זמן זה בדרך כלל לקחת את ההתקנה שער?
אורך ההתקנה יהיה תלוי בסוג השער אם הוא שער ידני או אוטומטי וגודלו. בעיקר ההתקנה של השער לוקח מ 1 עד 5 שעות.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

גדרות ושעריםג'ונה י.
גדרות ושעריםקיילב א.
גדרות ושעריםפיניאס פ.
גדרות ושעריםסיימון ז.
גדרות ושעריםעזרא ל.
גדרות ושעריםמייקל פ.