ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

הנדימן

מחפשים בעל לפי שעה לתחזק דירה או בית? יש לנו 22,969 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

הנדימן

זקוקים לשירות מאזור בעל שעתי? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים בתליית תמונות, התקנת טלוויזיה על הקיר, התקנת קולנוע ביתי. מחיר שירותי תיקונים תלוי לרוב בהיקף השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: עבודות גמר, ניקוי לאחר הרכבה, עלויות הובלה, ציוד לפרזול כגון ברגים, דיבלים, מסמרים) מסופק על ידי אחד מהמאסטרים 22,969 שלנו בקטגוריה.

ראה גם:-

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס בני זוג שעות יכול לפתור מגוון רחב של עבודות תחזוקה שונות סביב הבית, הדירה או הגן. כתוב את כל המשימות כדי להזין את כל הכלים הדרושים והתכלות. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
שאלות נפוצות

אילו מיומנויות יש בעל שעה?
בעל שעה יטפל בעבודה סביב הבית, הדירה או הגן אין לך זמן, מיומנות או כלים. בגלל שני בני זוג יכול להיות מיומנויות מקצועיות שונות לתאר את מה שאתה צריך בדיוק כפי שניתן לקבל ציטוטים של אותם מומחים שיש להם את הכישורים הנכונים.
כמה הוא בעל שעה?
עלויות בעל השעה הממוצע הן מ 20 עד 100 €. המחיר תלוי במורכבות המשימה, את הזמן הדרוש, אם יש צורך בכלים מיוחדים או בציוד, ומאם הבעל לשעה קרוב, או חייב לבוא ממרחק.
איך אני יכול למצוא בעל שעה טוב?
יצירת דרישת וויליו היא דרך מהירה וקלה למצוא בעל שעון שימושי ומוכן בסביבתך. וויליו יעזור לך למצוא מומחה מקומי עם אותם חוויה נכונה עבור הביקוש שלך.
איזו עבודה עושה בעל שעון?
בעל שעה יכול לעזור עם תיקון ותחזוקה קלים בבית. זה יעזור עם עבודות כמו ציור תמונות, התקנה של רהיטים, תיקון עבודה, התקשרות מכשיר, התקנה של מנורות, airwife, ציור וקירות ציפוי ומשטחים אחרים ותיקונים קלים. וויליו יעזור לך למצוא בעל שעון באיכות גבוהה, מהסביבה שלך ברצון עוזר כאשר הוא מתאים לך.
מה ההבדל בין בעל שעה ומומחה כמו חשמלאי או שרברב?
בני זוג שעות הם אנשי מקצוע שיכולים לעזור עם מספר עבודות תחזוקה שונות בבית. מצד שני, חשמלאים, שרברבים, גז וכן הלאה. הם אנשי מקצוע מיוחדים עם כישורים מיוחדים בכיבוש אחד.
למה לחפש בעל שעה על וויליו?
בעל שעה יטפל בעבודה סביב הבית, הדירה או הגן אין לך זמן, מיומנות או כלים. יעזור עם רוב התיקונים ברחבי הבית. הוא מרכיב ריהוט, החלף את הסוללה המפונקת, תקע שאינו עובד, מחזיר את ההרטשות, או כרוך במכשירים. וויליו יעזור לך למצוא בעל שעון לשעה כי הוא מוכן לנוע מיד לפרויקט שלך.
איזו עבודה עושה בעלה שעון בשבילך

מתקנים פנים ותיקונים
בעל שעה יטפל בעבודה סביב הבית, הדירה או הגן אין לך זמן, מיומנות או כלים. יעזור עם רוב התיקונים ברחבי הבית. הוא מרכיב ריהוט, החלף את הסוללה המפונקת, תקע שאינו עובד, מחזיר את ההרטשות, או כרוך במכשירים. בעל שעה יכול לעזור להתקין מכשירים שנרכשו לאחרונה, לתקן את הדלת השבורה, התקנה ותיקון של התריסים, התקנה של כיור מטבח, או החלפת סוללת מים, השעיה של luminaires ואפילו טפטים. זה ישתמש בכלים שלך ולייעץ לך אם אתה צריך כל חומרים אחרים.
שירותי תחזוקה
האם יש לך רשימה שלמה של עבודות תחזוקה אתה צריך להשלים? אש בעלה השעון שלך לעשות בבת אחת. זה יכול לסייע בהתקנת רצפות לרבד, החלפת חותמות סיליקון בחדר האמבטיה, דלתות תלויות ועבודות רבות אחרות.
מתקנים חיצוניים ותיקונים
בעל בן שעה יכול לעזור לכם לבנות מחסן לגינה, להתקין תריסים חיצוניים, לרצות מרפסת או מדרכה, או אפילו לתקן את הטרמפולינה של הילדים שלכם.
הרכבה על הקיר
מדפי קיר, תמונות וטלוויזיות לאופניים מתלים ומראות - אם אתה זקוק לעזרה עם הרכבה על הקיר, להתקשר בעל שעה. רוב הבעלים לשעה להביא את הכלים שלהם, אבל ייתכן שיהיה עליך לשלם עבור חומרים כגון ברגים או מחזיקי פריטים כבדים כגון טלוויזיות וכן הלאה.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

הנדימןראובן ש.
הנדימןעזריאל ש.
הנדימןבועז או.
הנדימןגבריאל מ.
הנדימןנתנאל פ.
הנדימןעמוס ג'יי.