ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

עבודות ריצוף

מחפשים מרצף להנחת או החלפת רצפה? יש לנו 28,502 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,562 בעלי מקצוע רשומים

82,591 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

עבודות ריצוף

זקוקים לשירות הנחה או החלפת רצפה? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים למדידות, הסרת הרצפה המקורית, יישור המשטח, הנחת רצפה חדשה. מחיר הנחת והחלפת ריצוף תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: פילוס, איטום, אטם ורצועות שמסופקים על ידי אחד מהמזינים שלנו 28,501 בקטגוריה.

ראה גם:-

4,562 בעלי מקצוע רשומים

82,591 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שאלות נפוצות

למה לחפש את המומחה הרצפה על וויליו?
האם אתה צריך להניח את הרצפה או להחליף אותו עבור אחד חדש? בוויליו תמצאו מומחים לסוגים שונים של רצפות ומשטחים, כולל עץ, לרבד, לינוליאום, אריחים, בטון, אפוקסי ואחרים. בין אם אתה צריך את הרצפה עבור הבית שלך, משרד או שטח העסק שלך, תוכלו למצוא מקצועי כי ימליץ לך פתרון שיתאים לצרכים שלך, תקציב נראה נהדר. וויליו יעזור לך לא רק כדי למצוא מומחה שעושה איכות הרצפה שנבחרה, אלא גם כדי להציל את ההצעות מן המאסטרים הדירוג הטוב ביותר כדי להניח כל הרצפה מהסביבה שלך.
אילו שירותים עושים את שכבת הרצפה לי?
לרוב זה הסרת קומות ישנות והנחת קומות חדשות. במסגרת יצירה זו, הצרכן עשוי, אם יש צורך, לאזן את השכבה הבסיסית של הרצפה, להתקין בידוד תרמי, איטום ולאחר מכן להחליף את הרצפה עבור אחד חדש.
אילו חומרים משמשים בדרך כלל לקומות?
החומרים הנפוצים ביותר של רצפת הפנים כוללים למינציה צפים קומות, אריחים, שטיחים, פרקט עץ, ויניל, פקק או woodoplast ואבן כמו פתרונות חיצוניים.
איך אני יכול לקבל הרצפה חינם הנחת הצעות?
וויליו מאפשר לך לקבל בקלות ולהשוות הצעות שונות להניח את הרצפה. פשוט להזין את הדרישה שבה תצטרך לעשות ולהתחיל לקבל הצעות חינם מאנשי מקצוע מקומיים בתוך כמה דקות. אז רק להשוות את התפריטים לבחור את התפריט שמתאים לך.
באילו כלים וציוד משתמשים באדניות הרצפה?
הכלים והציוד המשמשים להתקנת הרצפה ישתנו בהתאם לסוג הרצפה, אבל לרוב זה הוא פטיש, מטר, צלחת אגרוף, תרגיל, ראה, חותך, גיר, רמת רוח רדיאטור לייזר.
כמה עולה הרצפה?
המחיר המדויק יהיה תלוי בגודל של הרצפה, סוג של הרצפה ואת המורכבות וקושי הזמן של המשימה. המחיר עשוי להשפיע גם אם הוא מיכל בקרבת מקום או חייב לבוא מרחק גדול יותר.
למה אני צריך לשכור מאסטר מוויליו ולא עסק?
מומחה מאיתנו יכול להתאים טוב יותר לצרכים ולאפשרויות הזמן שלך. בנוסף, תוכלו לבחור מבין מספר הצעות מחיר בוויליו, כך שתוכלו לקבל עבודה איכותית במחיר שפוי. בנוסף, תוכלו להחליט היכן לרכוש חומרים, וכך תוכלו לחסוך אפילו יותר.
עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס ישנם סוגים רבים של קומות. כתוב כדי להיכנס לתיאור המדויק ביותר אילו סוגי קומות ייחשבו ובאיזו מידה זה מה שהמצב הנוכחי של הרצפה הוא להבין בדיוק מה הרעיון שלך. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
אילו סוגי קומות אני יכול לבחור?
רצפות קונקרטיות אחד מיומן באמנות הנמדדת על רצפות בטון יכול לשפוך רצפות בטון חדש, או לשנות את המראה של רצפות קיימות על ידי ליטוש בטון וציפויים אפוקסי כדי לספק את הצבע והמבנה. תלוי מה יהיה צורך לעשות, זה יכול לעבוד עם בטון, מיקסר, שחיקה פולנית על הרצפה או אפוקסי. רצפות עץ צפות ופרקט קומות צפות יש יתרונות רבים ואתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות, יתר על כן ניתן בקלות יחסית בקלות אם יש נזק ללוח אחד. אפשרויות סביבתיות או ספציפיות כגון זמינות גם הן. רטוב עמיד במבוק קומה או פקק. ניתן גם להתקין את בידוד הקול כדי להפחית את הרעש. לאחר התקנת, הרצפה צף ניתן לשמור בקלות. בהתאם לסוג הרצפה מסוים, אפשר פשוט לאחסן אותו על משטח שטוח או מודבק עבור יציבות גבוהה יותר רעש מתקדם נמוך. שטיח מרוצה. יש להסיר את השטיח הישן בעת ​​התקנת שטיחים. הסרת השטיחים יכולה להיות מאובקת ומאתגרת, כך שהמאסטר ישתמש בהם הצעות להאשים את השטיח והסכינים לחתוך שטיח. אם הבידוד הוא במצב טוב (או לא נחוץ) יכול להניח שטיח חדש ישירות על זה. זה דוחף היטב את השטיח בקצוות ובפינות החדר ולשפשף חומר עודף. רצפות אריחים אריחים פופולריים בעיקר בחדר האמבטיה והמטבח כי הם פשוט מתוחזקים נקיים. לפני התקנת האריחים, יש להסיר את הרצפה הקיימת הראשונה. אז יש צורך לאזן את פני השטח. לאחר הצבת האריחים ואת ריפוי דבק, חוט או איטום מוחל על המפרקים בין אריחים כדי ליצור משטח לא יבש עמיד למים. לרבד, ויניל ו לינוליאום בעת התקנת רצפת ויניל, לינוליאום או לרבד מתחיל עם הסרת כיסוי הרצפה הישן צלחות רגיל. הרצפה למינציה היא בדרך כלל קל להסיר, אבל בהתאם דבקים בשימוש עשוי לדרוש ממיסים כימיים. לאחר ניקוי פני השטח, הרצפות מיושרים ומוכנים עם Underlay הנדרש ובידוד. הרצפה ממוקמת כי היא מתקדמת מזווית הדלת הרחוקה ביותר, וחשוב כי אין טיולים וכי רצפת הסיום חלקה ושווה.
איזה סוג של עבודה לעשות את הרצפה להטיל חלק?

הכנת משטח הרצפה להתקנה
לפני התקנת קומה חדשה, אתה צריך להכין את משטח הרצפה להתקין או לתקן אותו. לפעמים יש צורך להסיר את חומר הרצפה הקודם, תוך ניקוי שרידי הרצפה הקודמת, לגרד, לטחון ולפצות אי-שוויון. על מנת ליצור משטח נקי ואפילו, ייתכן שיהיה צורך למלא את הסדקים של איטום, מלט או להשתמש בקומה הנמוכה של החדר.
מדידה, חיתוך ומערבבים הרצפה
כאשר הנחת הרצפה, יש צורך להעריך כראוי את הכמות, למדוד ולחתוך חומרי הרצפה כדי להתאים את תוכנית ההתקנה הרצפה המיועדת. במידת הצורך, השימוש בדבק צריך להיות מעורב היטב מוחל באופן שווה על המצע להיות קומה חדשה שהונחה מעבר. אם הרצפה המרוצפת יש צורך להזכיר את המרגמה הנכונה כי יש צורך להתקין אריחים. נהלי ריצוף ספציפיים נדרשים, למשל, בעת התקנת חומרי ניקוי חשמליים או חימום חמים חמים, או בעת החלת איטום.
יצירת הדפוס הרצוי
עבור ההתקנה הנכונה של הרצפה החדשה, זה נדרש לעתים קרובות כדי לציין את התפלגות דפוסים שונים, כדי לצייר קווי מדריך וצירים. רק אז אפשר להניח את הרצפה כך שאריחים בודדים או לוחות יוצרים את הדפוס הרצוי.
התקנת קומה חדשה
שטיחים, לינוליאום, לרבד, עץ, בטון, ואריחים משמשים כאשר הרצפה החדשה מוצגת. שכבות הרצפה בנוסף לחומרים אלה להשתמש באלמנטים אחרים וחומרים כגון חומרי איטום, nivelization, דבקים, בידוד foils, דיסני עניינים, סיליקון ו plinths.
משטח שינוי רצפות
כאשר הרצפה מונחת על ידי המאסטר יהיה לוודא כי אין בועות או כל שגיאות אחרות. אם סוג הרצפה דורש את הרצפה להשלים על ידי מילוי המפרק עם tmel או מלט. זה עשוי גם לעשות גימורים נוספים באמצעות grinders, לכות, שמנים ושעוות הרצפה.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

עבודות ריצוףהבל ר.
עבודות ריצוףג'יימס ק.
עבודות ריצוףעזרא או.
עבודות ריצוףזכרי יו.
עבודות ריצוףאמט ק.
עבודות ריצוףמיכה ק.