ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

ציור

מחפשים צייר לעבודות צביעה? יש לנו 29,269 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

ציור

אתה צריך עבודת צביעה, צייר? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים לניקוי המשטח מלכלוך, ליטוש, חדירה, מריחת צבע. מחיר הצבעים תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על השירותים: מברשת, גלילים, מסקינטייפ, נייר כיסוי שמסופק על ידי אחד מהציירים 29,269 שלנו בקטגוריה.

ראה גם:-

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

מה העבודה עושה צייר בשבילך?

ציור החיצוני
הקירות החוצות של הבית שלך צריך לשרת באופן קבוע, לא רק כדי להיראות נחמד אבל גם בגלל שהם מתחרים כל הזמן חשופים לתובענית מזג אוויר. כדי לשמור על המראה החדש שלהם, יש צורך לצייר כל כמה שנים, כמו גם גדרות, מרזבים, אדני חלונות ודלתות. הצייר בדרך כלל מתאים ואם יש צורך לתאר את פני השטח, מסיר צבעים סדוקים או קילוף או טיח ולאחר מכן את המשטחים של natry. זה תמיד יהיה להשתמש בצבע מתאים החיצוני כדי להבטיח כי הוא יימשך זמן רב ככל האפשר.
ציור הקירות הפנימיים.
צבע הפנים יספק את הבית או הדירה מראה טרי חדש יעזור להסיר את הצהיבות והריח של סיגריות, כמו גם puklins, smears או טביעת אצבע. צייר מקצועי בוחר צבעים כדי להתאים את הסגנון שלך לזרוק בחדר. הכנה מתחילה עם מתכננת או כיסוי רהיטים וניקוי משטחי קיר. הצייר יהיה לתקן את כל puklins, ואז המושבים הקשים. כדי להשיג משטח חלק וחלק זה חל 2 עד 3 שכבות של צבע. לבסוף, הצייר מסיר סרטים וקלטות מגן ומנקה הכל.
הסרת ציפויים
ציירים רבים יש גם ניסיון עם הסרת צבע. בגלל הסרת ציפויים הוא בדרך כלל זמן רב עבודה, זה טוב להזין את העבודה מקצועית. כמו כן, זה יכול לעזור לך להסיר ולחפוף grafitti. בהתאם למשטח, כלי גירוד שונים, נייר שוחקים או הכנות כימיות ישמשו כדי להסיר ציפויים לא רצויים אלה.
שאלות נפוצות

למה מחפשים מומחה לציור בוויליו?
בית מצויר יפה, דירה או משרד, יש אווירה שיש לה השפעה הרבה יותר גדולה עלינו ממה שאנחנו מבינים. ההבדל בין חדר צבוע כזה, וכך יש שנים של קירות צהובים, או אפילו סדקים או כתמים, המשפיעים על מצב הרוח שלנו, הרווחה הפנימית, כפי שאנו מרגישים בחלל. הצייר שימושי יכול להפוך מקום כזה ביום אחד. וזה לא שווה הרבה. בין אם אתה צריך לצייר את הפנים, החיצוני, או לעזור עם הסרת ציפויים ועבודת הכנה אחרים, וויליו ימצא לך צייר שימושי שיכול להתמודד עם זה.
למה כדאי לי להזמין צייר מקצועי כשאני יכול לצבוע בעצמי?
אם אין לך את החוויה הדרושה, תוכלו לקחת אותך יותר עם הרכישה של כל הציוד הדרוש יכול לבוא יקר יותר. התוצאה של הציור שלך לא יכול להיות משביע רצון לא פחות, איכות ונקי כמו כאשר היית פונה מקצועי. ציירים מקצועיים יש את כל הכלים, חומרים, מיומנויות וניסיון הדרושים כדי להפוך כל שטח צבוע במהירות ובמקצועית.
אילו מיומנויות יש לצייר?
ציירים מקצועיים החלים על צבעים על משטחים שונים כגון קירות פנימיים, קירות חוצות, גדרות, אלא גם רהיטים ואביזרים שונים. בין היתר, ציירים מספקים להם טפטים דבקים על הקירות. רוב הציירים לצייר משטחים עם צבע אחד, אבל כמה להשתמש בטכניקות מיוחדות כדי ליצור דפוסים, ציורי קיר, או גרפיטי על הקירות על פי דרישות הלקוח הספציפי.
באיזו תדירות אתה צריך לצייר?
החיצוני מתאים למעיל כל 5-10 שנים. מזג אוויר, סביבה או איכות נמוכה של חומרים משומשים יכול לגרום לך לצייר לעתים קרובות יותר. קירות ותקרות ב - פנים הם לעתים קרובות יותר, בעיקר כל 4 - 6 שנים, במיוחד בבניינים עם תנועה גבוהה או בחצרים שבהם הוא מעשן.
יש לי צייר כדי לספק צבעים וציוד, או שהוא יביא את עצמי?
רוב הציירים המקצועיים להשתמש בכלים שלהם, אבל צבעים מתכלים חייב להיות משולם או נמסר לאחר סיירת ייעוץ. ציירים מקצועיים יודעים את הצבעים והחומרים באיכות הגבוהה ביותר עבור כל סוג של משטח, ולכן אנו ממליצים לך להתייעץ עם הצייר שלך לפני רכישת צבע. עם זאת, אם כבר רכשת צבעים מתכלים, להודיע ​​לצייר שלך לפני שהוא שולח חישוב מחיר.
כמה עולה לצבוע?
מחיר העבודה יהיה תלוי בכמה מ"ר צריך לצבוע, האם זה קירות או תקרות, האם צריך לצבוע את הדקים בצבע אחר, האם צריך להסיר טפטים או ציורים ישנים והאם עבודה מוקדמת נחוץ. המחיר יושפע גם ממצב המשטח, ממספר השכבות הדרושות והאם הצבוע נמצא בקרבת מקום או חייב להגיע ממרחק גדול יותר. המחיר לעבודת הצייר אינו כולל צבעים וחומרים מתכלים. בעת השוואת הצעות מחיר, אנו ממליצים לוודא שהחישובים מכילים את אותם סוגים וכמויות של חומרים.
כמה זמן מתרחש החדר?
ציור קטן יותר של חדר אחד יכול לקחת כמה שעות עד צבוע בכל הבית יכול לקחת שבוע או יותר. החדר הממוצע עם שטח של 12 m2 על ידי צייר מקצועי יכול לקחת בערך 4 שעות כולל הכנה וכמה ציפויים.
עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס ציור ציור בדרך כלל כוללים את כל התהליך של הסרת ציפויים מקוריים טפטים, עבודה הכנה לציור ניקוי סופי. כתוב את המשימה ככל האפשר תיאור של עבודה אתה צריך לבצע ובאיזה מידה כדי להבין בדיוק מה הרעיון שלך. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

ציוריעקב א.
ציורמתיו ה.
ציורהבל פ.
ציוראשר נ.
ציורארי מ.
ציורעזרא נ.