ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

אינסטלטור

מחפשים אינסטלטור או מפעל מים? יש לנו 27,654 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

אינסטלטור

זקוקים לשירות מתחום מפעלי מים, אינסטלטורים? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים בהחלפת כיורים וברזים, ניקוי ביוב סתום, עבודות הסקה מלאות, תיקונים והתקנת אסלות. מחירם של אינסטלטורים תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על השירותים: חיבור מדיחי כלים ומכונות כביסה, החלפת רדיאטורים ושסתומים, שירות חירום הניתן על ידי אחת ממפעלי המים 27,655 שלנו בקטגוריה הנתונה

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שאלות נפוצות

למה אתה מזמין מתקין מקומי דרך וויליו?
מחפש אינסטבילית מדורגת ביותר בקרבתך? מצא את כך שתעזור לך עם עבודות כגון ניקוי סתומים או תיקון של גז או מערכות מים חמים. אל תחייכו לעבודות כאלה ולתת אותו לאנשי מקצוע. תוכלו לחסוך לא רק את הזמן, אלא גם עצבים ובסופו של דבר וכסף. המקום הטוב ביותר למצוא מתקינים לידי הוא וויליו. אנו עושים את זה קל עבור החיפוש אחר אנשי מקצוע אינסטלציה מורשה כדי לקבל שירות מעולה התאמת התקציב שלך. תן לזה להיות פשוט unblocking או התקנה גדולה, אין משימה גדולה מדי או קטנה (או יותר מדי חירום) כי אחד המתקינים שלנו לא להתפתח.
אילו שירותים מספקים המתקינים?
בעלי בתים רבים אדונים מקומיים שימושי יכול להתמודד עם תיקונים קטנים, בלוקים החלפת הברזים או ראשי מקלחת. עם זאת, אם העבודה דורשת גישה לביוב, צינור הקרקע או לכלול חשמל או גז, זה חיוני כדי להגיע למומחים. מתקינים מסייעים לשמור, להתקין ולתקן שירותי מים וביוב.
כיצד לבחור את המתקין הטוב ביותר?
הצעד הראשון בבחירת ההתקנה הוא לוודא כי השרברב הוא מוסמך, מורשה ומבוטח. הדרך הטובה ביותר למצוא את השרברב העליון בשכונה שלך הוא בדיקת ביקורות של מתקינים זמינים בוויליו. התמקדו בתוצאות העבודה שלהם, ניקיון הסביבה בעבודה ומספקת מועצות מעשיות.
Installer לא רישיון אינו השרברב הנכון
זכור, עבור שתי הבחירות, כי מתקינים מקצועיים מוסמך הם אלה שיש להם מחקר ומבחנים מקצועיים שרכשו רישיון. רק מתקינים רישוי עשויים להנפיק אישורים של התאמה, לעבוד ללא השגחה ולספק מגוון רחב של שירותי אינסטלציה.
כיצד לקבל הצעות חינם מ Installer?
תודה וויליו, רכישת אינסטלציה מציעה פשוט ומהיר, פשוט להזין את מה שאתה מחפש ולהתחיל לקבל הצעות חינם מן מתקינים מקומיים בתוך דקות. אז אתה רק צריך להשוות את הצעות לב לבחור את המועמד הטוב ביותר למשימה שלך.
כמה עולה העלות אינסטלציה?
Náklady na inštalatérske práce závisia od zložitosti práce, ktorú musí inštalatér vykonať.
שירותים

מה כוללים שירותי אינסטלציה?
השרברב מאבחן בעיות, לתקן אותם ברמה הגבוהה ביותר ולהזמין אותך. עם זאת, התהליך המדויק והכללה יהיה תלוי בסוג של שירותי אינסטלציה שאתה צריך. בחרנו בתדירות הגבוהה ביותר.
התקנת צינורות.
אם אתה בונה מטבח חדש, חדר אמבטיה או קניתי מדיח כלים, תצטרך עזרה מקצועית ממתקין כדי לחבר את הצינור. הצג את החלל שלך ואת ההגדרות הקיימות, ולאחר מכן להשתמש בכלים הנכונים, צינורות וציוד כדי לוודא שהכל מחובר ועבד ללא בעיות. זה יעזור לך להתקין צינורות מים, התקנת סוללות, ראשי מקלחת חדשים וכדומה.
תיקון דליפות
אחת הבעיות הנפוצות ביותר הקשורות צינורות מים דולף מקלחות וברזים. לא רק הטפטוף המתמיד הוא מאוד לא נעים ומטריד, אבל יכול להוביל לבזבז עם מים ודמי מוגזם בשבילה. השרברב שלך יבדוק את המצב ולאחר מכן מכבה את המים כדי לפתור את הבעיה. מתקן את כל אתרי הבעיה ומתקין חלקים חדשים.
תיקון והתקנה של מערכת מים חמים
אין דבר גרוע יותר מאשר לבלות את כל המים החמים המיועדים להתקלח, לשטוף או לשטוף כלים. אתר התקין לידך כדי לעזור לך לתקן או לשדרג את הדוד שלך. או להזמין שירות אינסטלציה גז סטנדרטי כדי לוודא שזה עובד כפי שיש לו. טכניקות אינסטלציה יהיה להעריך ולהמליץ ​​על תיקונים ואז החלקים שלך יהיה לתקן או להחליף אותם להיות כל פונקציונלי שוב.
צנרת תיקונים
צינורות בבית או בלוח הם חיוניים עבור אספקת מים טריים וניקוז מים. אם אתה חושב שיש לך בעיה עם צינור, חשוב לחפש ליד ההתקנה המקומית שלך כדי לקרוא לזה לתיקון צינורות מ PVC כדי למזער נזק. אם הצינורות חשופים, השרברב יכול לנתק את כל חיבורי המים ולאחר מכן נמחק והחליפו את הקטע פגום. זה ישתמש דבקים באיכות גבוהה חותמות כדי להבטיח את המפרקים לא לזוז או להזיע.
מסננים חסומים ושירותים
ניקוז חסומים ושירותים לא רק לגרום ריח לא נעים, אבל הם יכולים גם לזרום ולגרום לבעיות בריאותיות שונות. אם ניסית לנקות את המצור בעצמך, אך ללא הצלחה, יש צורך להתקשר למתקין. היא משתמשת בכלים מתקדמים יותר (וחזקים יותר) לניקוי אפילו הפריקה הרחוקה ביותר וחסימת שירותים מבלי לפגוע בצינורות והאביזרים שלך.