ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

מחסות

מחפשים בונה מקלטים? יש לנו 26,543 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

מחסות

האם אתה צריך שירות מקלט? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים במיקוד, עיצוב ובניית מקלטים. מחיר הגזיבו והפרגולות תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: עלויות הובלה, עבודות חפירה וכלים שסופקו על ידי אחד מהנגרים 26,543 שלנו בקטגוריה

ראה גם:-

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שירותים

מה כוללים הרכבה ותיקון שירותי המקלט?
שירותים אלה כוללים את כל מה שצריך כדי לבנות מקלט חיצוני חדש בגינה או בחצר או לתקן של מקלט קיים. הספקים שלנו יכולים להעריך אם התיקון אפשרי יתרון או אם זה לא מקלט טוב יותר להסיר ולהשליך אותו לשחרר מקום חדש. בפורטל שלנו תמצאו ספקים שיעזרו לך לבנות מקלט חדש ולהחלים.
הערכה ותיקון מקלט
שירות זה הוא אפשרות זולה שצריכה להיחשב לפני סילוק המקלט הישן. הספק שלנו יכול להציג את המקלט שלך ולראות אם ומה תיקונים נדרשים. אם הבנייה דורשת תיקונים קלים יותר, למשל. תיקון גג, ספק יתחייב לך עם תיקונים מומלצים וחומרים הדרושים. אם חומרים אלה זמינים, הם יעשו את התיקונים הדרושים ומקלט יהיה עמיד יותר נזק עתידי.
פירוק וסילוק של מקלט ישן
אם המקלט כבר לא בר קיימא ולא יעזור לו או לתקן, ספק שלנו יכול גם להציע את האפשרות של פירוק לסילוק. אפשרות זו טובה לבחור אם החלטתם לבנות מקלט חדש. הספקית פירוק ונפטר של מקלט ישן ומשאיר את היסודות של אחד חדש. זה יכול גם להסיר בסיסים אם אתה רוצה למקם מקלט חדש במקום אחר או אם הם כבר במצב לא שמיש. קירות, דלתות, בידוד ושאריות אחרות מוסרים מן העלילה שלך מאוחסנים בסלי פסולת לסילוק.
התקנה של מקלט חדש
יש לך כמה אפשרויות לתיקון מקלט כפי שהוא יכול להיות משופץ. אבל אתה רוצה לבנות מקלט לחלוטין מההתחלה? מצביעים על איזה מחסה אתה מעוניין. מקלט רכוב הוא פשוט להרכיב ופחות יקר, לא רצוי דורש יותר זמן, כלים, ציוד ובוני עם כישורים ופגר בתחום של נגרות ובנייה.
עריכות אחרונות
כמה ספקים יכולים להציע שירות נוסף עבור אטרקטיבי, השלמת מקלט טרומיים שלך. מה דעתך על המעיל החדש או הטיפול בשטח בסביבתו? על וויליו תוכלו למצוא מומחים על הכל!
שאלות נפוצות

למה לשכור מאסטר לבנות מקלט / ביתן דרך וויליו?
האם יש לך מחסה ישן, פגום / bower אתה צריך לשפץ? רוצה לעצב מותג חדש גן gazebo עם עיצוב מקורי? על וויליו תמצאו מאסטרים שעומדים בכל רצונכם. הזמנת שירות זה איתנו הוא מועיל מבחינה כלכלית, חיסכון בזמן ונוח. תיקון מקלט, כולל הרכבה ובנייה, היא משימה מאתגרת. עם זאת, וויליו יעזור לך למצוא kutila שימושי מי יכול לתקן או לבנות מקלט במסגרת זמן סביר ואתה יכול להתמקד בכל דבר אחר. הזן את הביקוש עבור הפלטפורמה שלנו ולהשאיר עבודה על אחד הספקים שלנו. בביקוש, אנא ספק את כל הפרטים כגון סוג של מחסה, הכתובת שלך מסגרת זמן אידיאלי. ספקי יפנה אליך ללא תשלום ולהתחיל לעבוד מיד לאחר הסכימו. התחל עם תיקון או בנייה של מקלט החלום שלך עכשיו ולהשתמש Wilio!
מהם היתרונות של ספק ההזמנה להרכיב ולתקן מקלט?
אם תחליט להזמין את הספק שלך, אתה לא צריך לבזבז את הזמן שלך לבצע את המשימה התובענית. אתה יכול לתכנן פעילויות אחרות ולהימנע מבעיות עם הרמת פריטים כבדים וסיכון של פציעות שיכולות להתרחש בעת שימוש בכלים.
האם אני צריך לספק את הכלים שלי וציוד להתקנה ותיקון מקלט?
אספקת כלים וציוד אינה חובה. ספקים לעתים קרובות לבוא עם הכלים שלהם וציוד לבצע שירות נתון וכל מה שאתה צריך לספק להם לתקן חומר, הרכבה או בנייה. עם זאת, אם יש לך כמה כלים או ציוד מיוחד שיכול לעשות עבודה קלה יותר אתה יכול ללוות אותם עם ספקים.
כמה זמן לוקח הרכבה או תיקון מקלט?
הזמן הדרוש לביצוע שירותים אלה תלוי בטבע ובמורכבות של העבודה. אם המקלט שלך דורש תיקונים קלים, אפשר יהיה מספיק ליום אחד. אם זה הרכבה מסובכת יותר, ספק שלך יהיה צורך בשבוע מינימלי.
האם ספק יכול לעזור לי עם הרכבה ותיקון מקלט?
כן, אם אתה זקוק לעזרה עם הרכבה, תיקון או מקלט הבנייה, אתה יכול לשכור אחד הספקים שלנו כדי לעזור. אם אתה עושה עסקים ולמכור שירותים אלה, אתה יכול גם לשכור את הספקים שלנו בכל עת כאשר אתה צריך ידיים חכמות. תמיד לציין מה העבודה מהספק שאתה צריך.
למה תיקון חשוב של מקלט?
לירידת ערך המקלט שאינו תחזוקה מייצגת את הפתרונות העתידיים. כלי גינה וציוד המאוחסנים במקלט רע היטב מופחת לעתים קרובות עבור חרקים ומכרסמים אשר מקלט כזה הופך לעתים קרובות הביתה.
האם אני יכול לתקן את המקלט לבד?
כן, אתה יכול גם לתקן את המקלט שלך, אבל לעשות זאת רק אם יש לך את הכישורים הדרושים, ניסיון וכלים. יישום תיקונים מקלט הוא בסדר אם הם קטנים יותר יכול להיעשות בתוך יום אחד ולפני שהם מגיעים הגשמים לשבש את העבודה שלך. אם העבודה שלך נראה קשה מדי או אין לך זמן, אנו ממליצים לך לשכור אחד הספקים שלנו.