ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

בניית מרפסת

מחפשים בנאי לבניית מרפסת? יש לנו 23,352 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

בניית מרפסת

זקוקים לשירות בתחום בניית מרפסות? ויליו תסייע לכם למצוא מומחים איכותיים להכנת הבסיס למרפסת וללוח הבטון, הרכבה וקיבוע המבנה, הנחת הרצפה, עיגון והרכבת העמודים, הרכבת הגג. מחיר הכנת מרפסת בבית תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על השירותים: מברשות, צבעים ולכות או כלים שסופקו על ידי אחד מבוני 23,352 שלנו בקטגוריה

ראה גם:-

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שירותים

מה הם בוני הם מרפסת?
המרפסת להתקין stollars ובוני של טרסות שיודעים איך לשים את הלוחות באופן שווה לתקן אותם לעמוד במבחן הזמן. הם יעזרו לך להשיג את העיצוב הרצוי בגינה שלך תוך הבטחת כי המרפסת שלך מאובטחת, במיוחד אם הוא מותקן סביב הבריכות. אינסטלטורים טרסות יכול להתמחות בסוג אחד של מרפסת או חומרים ספציפיים של המרפסת. הם מכילים:
מרפסות עץ
אם אתה אוהב את המראה הטבעי של עץ, שום דבר לא יהיה לרתף את המרפסת של עץ. טרסה כזו שנבנתה מעץ איכות נמשכת שנים רבות, אך דורשת תחזוקה סדירה, כדי למנוע נזק ללינון. החיסרון הוא שההתקנה יכולה להימשך זמן רב יותר.
טרדות אורן
אורן שונה, אם כי לא כל כך חזק או עמיד מאשר hardwood, הוא עדיין בחירה פופולרית עבור טרסות אשר ההתקנה היא מצית וזולה יותר. אם אתה לא אוהב את המראה של אורן בהיר יכול להיות צבעוני על כל צבע שאתה רוצה. אורן מוגן מפני ריקבון, פטריות ו טרמיטים, אבל זה יהיה הכרחי פעם בשמן.
מרפסות מרוכבים
מרפסות מרוכבות משלבות סיבי עץ עם פלסטיק ממוחזר ולספק מראה טבעי של טרסות עץ ללא תחזוקה. קומה חזקה זו היא עמיד לחות דוהה, לא מתחממת והוא נגד להחליק, ולכן הוא אידיאלי למשל לבריכה. הוו הוא שבדרך כלל עולה יותר מאשר סוגים אחרים של טרסות.
מרפסת של fibercement.
צלחות בטון עשוי מלט סיבי הם חלופה שיכול להיות מתוכנן עם כל מראה שאתה רוצה להיות בגינה. כמו מרפסות מורכבות, יש להם תחזוקה נמוכה והם עמידים לחום, לחות ומזיק.
שאלות נפוצות

למה להזמין בוני Terrás דרך וויליו?
מזג האוויר בסלובקיה הוא נעים ביותר השנה ומאפשר לך להשתמש בו במידה רבה בחלל החיצון. האם יש לך מספיק מקום בגינה? אתה מוזמן לעמוד קרוב למרפסת זה יהפוך למקום פופולרי לא רק אתה אלא גם את החברים שלך ואת האורחים. אם אתה לא נגרות מנוסה, תצטרך עזרה מקצועי בעת התקנת מרפסת חדשה. בין אם אתה מחליף את המרפסת הישנה, ​​שחוקים או לתכנן עבור hardwood חדש, מרפסת מרוכבים או בטון, בוויליו תוכלו למצוא מומחים זמינים מרפסת מקומית. רוב יצרני המרפסת שלנו עובדים באופן עצמאי של חברות גדולות, אשר שומר על עלויות נמוכות, אבל לא על חשבון איכות. קרא את הנגרים ואת בוני טרסות לידך מלקוחות מרוצים קודמים ולמצוא מישהו שאתה יכול לסמוך כדי להפוך את מרפסת החלום שלך הופך למציאות. אתה מוזמן להזין את המשימה הזאת היום עם המחיר שאתה מוכן לשלם. אז רק לחכות לתפריטים ולבחור את יתרון ביותר.
האם נדרשת אישור טרסה?
בניין מרפסת נדרש בעיקר היתרי בנייה מיוחדים. אם אתם מתכננים לבנות על האדמה שלך ואת תוכנית הרצפה לא יעלה על האזור המתאים, אין צורך לבקש היתר בנייה. אם אתה רוצה מרפסת עץ עם פרגולה וגג מזוגג, זה יהיה טוב יותר על המשרד הבנייה המוסמכת אם זה לא יבקש בקשה להיתר בנייה. זה טוב לא תחת אישור ולא להזניח את הצעד הזה דרך כל סיבוכים.
איזה חומר משמש עבור טרסות?
כל החומרים הזמינים המשמשים לבניית טרסות יש היתרונות והחסרונות שלהם של אלה תלויים במראה הרצוי ומהיבטים מעשיים או אבטחה. מרפסות מרוכבות הם חלופה פופולרית עץ כי הם קל יותר לשמור, אבל אנשים רבים מעדיפים רק עץ טבעי.
איזה סוג של מרפסת מתאים לאזורים עם שריפות יער תכופות?
אם אתה גר באזור איים אש, יש חלופות מרפסת עץ מרוכבים. אביזרים חסיני אש כוללים אלומיניום, סיבי מלט טרסות בטון. הם יכולים להיות מתוכננים להדמיה טרסות עץ מסורתיות.
כמה זמן יתקיים בניין הטרסה?
Ako dlho trvá stavba terasy? Čas, ktorý projekt stavby terasy zaberie, závisí od jeho veľkosti a zložitosti. Môže trvať od niekoľkých dní až po niekoľko týždňov. Je potrebné nezabúda, že okrem položenia dosiek to môže zahŕňať aj vykopanie otvorov pre pne a inštaláciu podkladu alebo betónu na podoprenie terasy.
מהו העלות של המרפסת?
מחיר המרפסת משתנה בהתאם לסוג המרפסת שתבחר, התקנה וגורמים אחרים. הספק שלך יספק לך ציטוט משוער שאתה יכול להשוות עם חברות אחרות.