ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

ריצוף וחיפוי

מחפשים מרצף להנחת ריצוף וריצוף? יש לנו 28,875 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

ריצוף וחיפוי

זקוקים לשירות בתחום הריצוף והריצוף? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים למדידות, הסרת הרצפה המקורית, יישור המשטח, הנחת רצפה חדשה. מחיר התקנת אריחים תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: פילוס, איטום, אטם ופיתוחים מסופק על ידי אחד מ28,875 המרצפות שלנו בקטגוריה.

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שאלות נפוצות

למה לחפש מומחה עבור אריחים סלילה על וויליו?
אריחים חדשים וסלילה יכול להפוך את חדר האמבטיה שלך, מטבח או טרסה. זה משטח אלגנטי ועמיד הוא פשוט מתוחזק, מנקה, לאורך זמן יפה בלי שריטות. לדברי אילו חומרים, צורות וצבעים מעילים אתה בוחר להציג לך את הבית שלך אווירה ייחודית וסגנון. איזה התגלמות אתה בוחר? קרמיקה, פורצלן, גרניט, שיש, אבן, צפחה או טרקוטה? המפתח לריחוף יפה הוא למצוא מומחה שייקח עבודה טובה בהתנחלויות שלהם. בתוך כל הכבוד, כל אריח יהיה ממוקם כראוי ולא יהיו אי שוויון על פני השטח. ריצוף שימושי יכול להיות תלוי בהם להיות כל הדפוסים הניח, עם חזה אחיד ודק. וויליו יעזור לך למצוא מומחה מיומן להתקנה אריחים אריחים שמוכנים לצאת לפרויקט שלך כאשר הוא מתאים לך.
אילו מיומנויות עושה את האריח?
Tilers לעבוד עם מגוון שלם של חומרים כגון קרמיקה, טרקוטה, אבן, זכוכית, גרניט ושיש. אוצרות אריחים בדרך כלל כרוכה בהכנת משטחים ויישור של טיח במידת הצורך, עוד חיתוך אריחים לגודל ולצורה, הנחת אריחים עצמם ואת הדיס שלהם. אריחים רבים עובד, במיוחד כאשר שחזור, דורש הסרה של השטח הקודם לפני תחילת העבודה.
אילו סוגי עבודה עושה טילר?
אריח מקצועי מכסה סוללים וקירות של אריחים, אריחים או אריחים. לעתים קרובות הטיל את המטבח או חדרי האמבטיה, אבל סלילה ואריחים משמשים לעתים קרובות במסדרונות, על טרסות, מוסכים, בבריכות שחייה או על bats. כמה אריחים גם לעבוד עם חומרים וטכניקות מיוחדות כגון פסיפסים.
כמה עולה Tiler?
עלות העבודה תהיה תלויה כמה מטרים רבועים של מרובע יהיה סלילה או ריצוף להישאל ואת סוג או גודל של החומר בשימוש, כגון. גרניט, שיש, קרמיקה, ואחרים, כי כמה חומרים הם יותר תובעניים, לפצות או לפצות. המחיר יכול גם להשפיע אם להחיל צבת, לחתוך קצוות, פינות עגולות, או להחיל חותם סיליקון. מחיר העבודה האריח אינו כולל את המחיר עבור האריח עצמו, בעיקר אפילו דבקים, מסה למפרקים או סיליקון איטום. בעת השוואת ההצעות, אנו ממליצים שהחישובים מכילים את אותם סוגים וסכום החומרים כל עוד הוא אמור לספק זאת. המחיר יכול גם להשפיע על זה אם יש צורך להסיר את האריחים המקוריים, אם טרום העבודות נדרשות וכי הוא ריצוף או שהוא חייב לבוא מרחק גדול יותר. בתמחור קונבנציונלי למ"ר, הכיכר מניחה שכל האריחים הישנים מוסרים והמשטח נקי ושטוח מוכן להתחיל את העבודה, אז אם זה לא צריך את זה במשימה שלך. בנוסף, הנחות מניחות שזה יהיה חדר מרובע או מלבני של צורות רגילות. אם החדר אינו רגיל וחוסן, הוא עשוי לדרוש יותר חיתוך חומר להתאים אישית, וזה גם ישפיע על עלות העבודה.
יש לי אריחים וכלים כדי לספק לי, או tiler יביא משלך?
הרצף יביא לרוב את כל הכלים והציוד הנדרשים, אך יש לשלם עבור אריחים, אריחים וחומרי בניין נוספים או למסור אותם לאחר התייעצות עם הרצף. ודא תמיד שיש לך מספיק מכל החומר הדרוש. עדיף להסכים אילו חומרים יהיה צורך לרכוש לפני אישור הצעת המחיר לעבודות ריצוף.
איך אני מוצא ריצוף טוב?
על וויליו אתה פשוט מוצא שימושי ומוכן מקצועי על סלילה אריחים מהסביבה שלך. רק להיכנס הביקוש, לענות על כמה שאלות על מה ריצוף או אריחים צריך לשאול ולחכות להצעות אריחים מנוסים.
כמה זמן לוקח אריחים?
זה תלוי בחומר, בכמות עבודת ההכנה הנדרשת וכמה מטרים של ריצוף או ריצוף יהיה צורך להניח. עבודות קטנות יותר יכולות להיעשות תוך מספר שעות, בעוד שפרויקטים גדולים יותר כמו הסרה והתקנה של אריחים חדשים למטבח ולאמבטיה יכולים להימשך מספר ימים.
האם אני יכול להכין את האריחים בעצמי?
זה אולי נראה סוללת את חדר האמבטיה או המטבח יכול באמת לכל אחד. אבל כדי לתקן את האריחים הלא נכון דורש לחלוטין לפרק את כל ההתקנה ולהתחיל לחלוטין מההתחלה, לעתים קרובות דורש את זה לקנות חומרים חדשים. זה לא רק זמן רב אבל גם יקר.
עצות וטיפים
מטלה טובה היא הבסיס כתוב את המשימה ככל האפשר תיאור של עבודה אתה צריך לבצע ובאיזה מידה כדי להבין בדיוק מה הרעיון שלך. בדוק למינה כדי להיות בטוח כי כל היצירות נעשה איכות, לבדוק את העבודה במהלך הקורס שלה, כמו גם אחרי זה משלים אותו. תקציב ושעה אל תשכח להוסיף את הדרישות שלך להשלמת היישום. אם יש לך תקציב ייעודי שיש לעקוב אחריו, שים לב כי ספק השירות כבר בהתחלה.
אילו שירותים מספקים הרצפים?

שירותי ריצוף

אריחי אמבטיה מרצפות אריחים במטבח. תיקון / החלפת אריחים פגומים הסרת אריחים הידוק האריחים שפורסמו אח אריחים ריצוף מרפסת דרכון / כניסה / גרם מדרגות עיסוקים במטבח בריכת שחיה אריחים אריחים חיצוניים
דגימות

הפגנות של מימושנו של ספקי הספקים

ריצוף וחיפויג'ייס נ.
ריצוף וחיפויאשר נ.
ריצוף וחיפויראובן ו.
ריצוף וחיפויגדעון ג'יי.
ריצוף וחיפויעזרא ג.
ריצוף וחיפוימלאכי ש.
ריצוף וחיפויאירה ז.