ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

חתונות

מחפשים ספק לחתונות, שמחות, אירועים? יש לנו 2,805 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

32,012 בעלי מקצוע רשומים

83,826 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

חתונות

זקוקים לשירות בתחום חתונות, שמחות, אירועים? ויליו תעזור לכם למצוא אנשי מקצוע איכותיים לאבטחת חלל, קישוט חלל, תאורה וסאונד, דיג'יי וקייטרינג מוזיקה. המחיר של אירועים חברתיים תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על השירותים: צלם, צלם, מנחה, מסופק על ידי אחד מ2,805 המומחים שלנו בקטגוריה הנתונה

ראה גם:-

32,012 בעלי מקצוע רשומים

83,826 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

מהו חלק מהשירות

תכנון לפני האירוע
מנהל האירועים שלך יתחיל בדיון על תכנון ראשוני לאשר לוחות זמנים ברוטו, לייצר מיקומים ותקציבים אפשריים. לאחר מכן יארגן ביטוח והרשאה, יהיה במגע עם רשויות מקומיות או ניהוליות. מנהל האירועים יכול גם לנהל תקשורת עם קמפיינים לתקשורת ו PR יחד עם ייצור חומר שיווק כדי להבטיח תשומת לב מרבית של הפעולה שלך. לבסוף נמשך לוח זמנים מפורט.
מיקום וציוד
עם תאריך פעולה מתקרב, מנהל האירוע שלך מתחיל לרכוש את הציוד הדרוש ולהסכים איתך בנקודה האחרונה של האירוע. זה יעבוד כדי להבטיח את ההצעה הטובה ביותר עבורך, וזיהה מיקומים מתאימים בתוך התקציב שלך עבור התאריך הנבחר שלך. זה יהיה גם שליטה על חוזים, משא ומתן על אירועים אפשריים ותקשורת עם ספקים המנהל האירוע שלך גם להבטיח את השכרת הציור, כולל האודיו, באנרים, הסמים והתאורה. תתאם את כל הספקים האלה.
קבלת עובדים ומגע עם צדדים שלישיים
אתה צריך מספר מספיק של אנשים לאירוע איכות. תפקידו של האירוע של המנהל הוא להבטיח שכל העמדות תפוס על ידי אנשי צוות מוסמכים או מנוסים, כי הוא הודיע ​​באופן מלא על הציפיות לאירועים. במהלך הפעולה, זה יהיה לפקח על הפעילות של כוח אדם כדי לוודא הכל בסדר. המנהל שלך יהיה גם במגע עם צדדים שלישיים, כולל רמקולים וחסות.
דוח היום
לבסוף, מנהל האירוע שלך יעזור עם ניהול האירוע שלך ביום נתון כאשר הם מגיעים הראשון על סצינה וגם יהיה כנראה האחרון עלים. הכל יהיה בשליטה של ​​הקלעים כדי להבטיח חוויה ללא בעיות עבור כל המשתתפים. כל היום יענה על כל השאלות על ספקים ועובדים ורמקולים. אתה יכול רק להתמקד רק על מהלך הפעולה.
שאלות נפוצות

למה לשכור רכז מניות דרך Wilio? אתה תחסוך את העצבים שלך
האם אתה שוקל את האירוע של המנהל ביותר עבור האירוע המתוכנן שלך? מחפש מישהו נוח אשר להיפטר מתח ביום החתונה שלך? עבור כל אירוע גדול (ורבים קטנים יותר) תוכלו למצוא רכז אחד שמטפל בדרך כלל חלקה של פעולה. למזער את הלחץ ולמצוא מומחה כדי לעזור לכולכם, מתוך הזמנת מקומות וספקים לארגן את כל היום. על וויליו זה קל למצוא מנהל אירוע מנוסה. בין אם אתה מארגן חתונה, הוגן, כנס, אירוע ספורט, במורד הגבעה, הצדדים או משהו אחר, האיש הנכון ידאג לכל קטנות קטנה (וגדול) של הקלעים שהופכים את הפעולה שלך ביום נהדר.
מהו תפקידו של מנהל האירועים?
Riadi predbežné plánovanie, organizáciu a logistiku celého dňa. Zaistí, aby vaša udalosť prebiehala hladko, a to vďaka tomu, že má všetko pod kontrolou a monitoruje možné problémové body.
מהם היתרונות של השכרת מנהל בהשוואה לארגון של אירוע עזרה עצמית?
היתרון העיקרי הוא חיסכון בזמן נהדר גם מקצועי מאורגן ולכן אירוע נעים יותר. מנהל אירועים מנוסים ישתמש בתהליכים ניסה ואומת את העבודה.
אילו מיומנויות אתה צריך לחפש מנהל אירוע U?
זה צריך להיות מדויק, מאורגן צריך להיות תהליכים יעילים ונהלים ב ורוד. יחסים טובים עם ספקים איכותיים צדדים שלישיים הם המפתח להצלחה. נקודה נוספת לטוב הן ניסיון קודם בניהול מניות מוצלחות.
האם מנהלי אירועים זקוקים לכישורים מיוחדים?
מנהל האירוע שלך אינו נדרש לקבל כישורים רשמיים, אך רבים הם סיוגו. כמו כן, יש גם עסקים, תקשורת או שיווק איגוד בוגרי בין מנהלי אירועים.
מתי זה הכי טוב להזמין את השירות שלך?
מתקדם זמן מספיק הוא חיוני. הוא אידיאלי במשך 3-6 חודשים לפני האירוע הקרוב, בהתאם לגודלו. בדרך זו, תוכלו להבטיח מספיק זמן כדי לתכנן את כל הפרטים ואת הציוד של יישומים והאישורים הדרושים.
מהו השכרת מנהל האירועים?
עלות השכרת מנהל האירועים באמצעות וויליו תלויה בסוג ובגודל הפעולה. פעולות גדולות יותר לצאת יותר כסף. ואכן, הם דורשים תכנון נרחב, הזמנות ארוכות, מספר גדול של אורחים, ספקים ו נסיעות למרחקים ארוכים.
מה כוללים שירותי מנהל אירוע?
מנהל האירועים שלך יטפל בכל ההיבטים של היום שלך, סביר להניח לפתור את כל הבעיות לפני שתלמד עליהם. בגלל מנהל האירועים אינו שווה את הנושא של אירועים או קישוטים (אם כי חלק מהצעת שירות זו), אבל מנהלת את האירוע ואת ריצה של הקלעים.