ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

התקנת חלונות

מחפשים מתקין חלונות? יש לנו 26,160 ספקים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

התקנת חלונות

האם אתה צריך שירות התקנת חלונות? ויליו תעזור לכם למצוא מומחים איכותיים במיקוד, הובלה, התקנה והתקנה של חלונות. מחיר התקנת חלונות תלוי לרוב במגוון השירותים. ראה מידע נוסף על שירותים: עלויות משלוח, שירות לאחר המכירה ותיקונים קלים שסופקו על ידי אחד מ26,160 המומחים שלנו בקטגוריה.

ראה גם:-

4,570 בעלי מקצוע רשומים

82,614 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

שאלות נפוצות

למה להזמין תיקון חלון חלון דרך וויליו?
Ak si potrebujete zjednať opravu alebo výmenu okien a nechcete čakať dlhšie, ako je potrebné, objednajte si službu cez Wilio. Či už staviate rodinný dom, rekonštruujete svoj starší byt alebo máte z nejakého dôvodu okno rozbité alebo poškodené, najmite si odborníka cez Wilio. Ten príde k vám domov a opraví alebo vymení vaše okná alebo sklenenú náplň okien, tak aby opäť plne funkčné chránili váš domov a šetrili vám náklady. Najlepším miestom na nájdenie údržbára, ktorý má skúsenosti s montážou a opravou okien, je Wilio. Či už potrebujete opraviť okno domu alebo opraviť okno auta, nájdeme Vám skúseného odborníka vo vašom okolí, ktorý vám to zrealizuje.
מה עלי לעשות עם חלון שבור עד שאני מחכה לתקן?
התחל על ידי וודא כי זכוכית חלון לא חופשי לא לא לעורר ולא יכול לפגוע בבני משפחה או חיות מחמד. אם יש לך חלון סדוק ואתה מודאג כי הרוח ישבור את זה או בפנים, אתה יכול לפצח את הסדק עם סרט דבק גס כי באופן זמני לאטום אותו.
איזה חומר אני צריך לתקן את החלון?
אתה לא צריך לקנות משהו כדי לתקן את החלונות שלך, אלא אם כן זה לא מנחה את איש התחזוקה שלך. מעקרנים בעיקר להביא ציוד משלהם מתכלים ויעדים לך במהלך השירות אם יש כמה חלקים הדרושים.
מי משלם עבור תיקונים של חלונות - דייר או בעל הבית?
תיקונים חלון בדרך כלל לעמוד בין 50-200EUR בעת הזמנת שירות באמצעות וויליו. סך עלויות כספיות של השירות שלך יהיה תלוי בסוג וגודל של החלון, סוג התיקון, מיקום החלון, גישה אליו וזמן לבצע עבודות.
שירותים

מה כולל שירות תיקון חלונות?
נתוני החלון שלך יכולים לעזור לך עם סוגים שונים של Windows (חלונות קלאסיים, אירו, פלסטיק או חלונות אלומיניום) ושירותי תיקון, או תיקוני מסגרת או החלפת לוחות זכוכית או אפילו תיקון של חלונות המכונית. זה ימליץ לך עם הפתרון הטוב ביותר (בין אם עם החלפת או תיקון) ולהשתמש בכלים המתמחים שלהם לבצע עבודה. אנו מספקים את השירותים הנפוצים ביותר לתקן את Windows:
תיקון של זכוכית מילוי חלונות
התחזוקה שלך תתחיל בהערכת הפציעה. אם היקף הנזק ללוח הזכוכית אינו מקביל, הם ממליצים לך להחליף את כל חלון מילוי זכוכית. אבל אם זכוכית החלון שלך יש רק פיצוח קטן, חור או שריטה, הם יוכלו לתקן באופן זמני את החותם. כפפות עמידות עובדים יהיו עובדים לתפעל את החלון השבור כדי למנוע תאונה. יתר על כן, בעזרת לכה ברורה או סיליקון לתקן סדקים קטנים. אם הזכוכית תוקנה, התיקון יכול להשתמש חתיכת קלטת שקופה כדי למנוע הגדלה נוספת של סדקים. עבור תיקונים גדולים יותר, יש צורך לשכור glazier או כדי להבטיח את החלפת זכוכית. בעת החלפת לוח הזכוכית כולה, בר התחזוקה מתחיל בעזרת כפפות מיוחדות וכוסות מגן עם הסרת זכוכית שבורה ושברים על פני חלונות המעגלים. מסיר זכוכית פגומה ולאחר מכן להחליק את הקצוות של המסגרת כדי להסיר את כל חומרי האיטומים הנותרים. טכניקות שינוי החלון שלך יהיה למדוד זכוכית חלון כדי לקבוע את הגודל של מילוי זכוכית חדשה ומשאיר פער קטן 2 - 3 מ"מ על הקצוות כדי לאפשר את ההכנסה שלו. בעיקר זכוכית יכול להיות מגולף זיגוג מקומי. על פי סוג של מסגרת חלון ושיטת איטום זכוכית, handyman שלך חל על הקצוות של חלון איטום כי הוא נוצר בידיים כדי ליצור חבל ארוך, ולאחר מכן הדביק אותו למסגרת. בעדינות לדחוף את הכוס החדשה לתוך המסגרת ולאפשר לו לדבוק בחות האיטום. לאחר מכן מיושם סביב הקצוות משני צידי הזכוכית הבאה Tmel, מסיר דק איטום עודף ומחליק אותו.
תיקון של מסגרות חלון
המסגרות הנפוצות ביותר לתיקון המסגרות כוללות תיקון מסגרות רקובות (אלומיניום וחלונות פלסטיים נוטים פחות נזק). התיקון שלך יתחיל על ידי השארת את רוב העץ הרקוב ולאחר מכן מכסה אותו עם כמה שכבות של אפוקסי נוזלי להיות נספג לתוך זה. לאחר ייבוש, מילוי אפוקסי מיובש ומלא פער במסגרת חלון עץ וליצור אותו כדי להתמזג עם שאר המסגרת. לאחר מילוי זה יבש, הם לטחון אותו להיות חלק. בשלב זה, המסגרת מוכנה לחדירה ולמעיל. במקרה של נזק מסגרת חלון נרחב, חלון החליפין מלא עם המסגרת עם חלון חדש מומלץ לקיר.
חילופי חלונות
Keď sa vaše sklenené okná nedajú opraviť, bude treba vymeniť celé okno. Tento zásah prebieha v piatich krokoch: zameranie rozmerov nových okien, objednávka okien, demontáž starých okien, montáž nových okien a dokončovacie práce stavebného charakteru. Wilio remeselníka si môžete najať na niektorú alebo všetky tieto práce – je potrebné, aby ste to, čo potrebujete, zadali do dopytu. Pri demontáži starých okien remeselník okná obseká a snaží sa ich vytiahnuť z múru bez jeho poškodenia, častokrát sa však murivo a omietka v exteriéri alebo interiéri poškodí. Ich náprava je potom predmetom dokončovacích prác (domurovanie priečok a špár, natiahnutie omietky).
תיקון חלונות המכונית
תיקון של Windows Aút ממליצים להפקיד את הידיים של שירות המכונית המקצועית להחליף או לתקן את מסוכנת השמשה. אתה יכול למצוא אותם בקטגוריה מוטו אוטומטי על וויליו.