ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר
ברוכים הבאים וויליו!

אתה מציג את וויליו כמו לקוח לא רשום

עבור למקצוען
ניווט
שירותים
רשימת מחירים
על היישום
הורד את היישום
איך זה עובד
איך נוכל לשפר
צור קשר
על אודות Wilio
להתחבר

מחיר סיוד

מחפשים טייח? יש לנו 24,211 טייחים בקטגוריה זו. שלח חקירה.

להתחיל

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

סיוד מחיר

כמה עולה גבס? עבור פלסטרים אנו מספקים לרוב את השירותים הבאים: מיקוד וחישוב הכמות הנדרשת, מכירות, שירותים הקשורים ליישום הגבס. מחירי טיט לסיוד משטח קירות נעים סביב 1.50-7 יורו לק"ג. הפריט היקר ביותר בגבס הוא בדרך כלל פלסטרים במכונה. עלויות נוספות עשויות לכלול: מרית, רולר, מברשות, דלי, אלמנטים דקורטיביים, שעולים בממוצע 5-40 יורו. כאשר תזין שאילתה, ניצור קשר עם 24,211 ספקים. כבר לא צריך לחפש: מחיר גבס, אצלנו תקבלו את ההצעות הטובות ביותר ועבודה איכותית.

ראה גם:שירותים

4,563 בעלי מקצוע רשומים

82,598 פתרו פרויקטים

4.8 מתוך 5 הערכה ממוצעת של המומחים שלנו

226 512 מתקני יישום

מחיר עבור: סיוד

המחירים הממוצעים

מחיר נמוך7,80 ₪/ק"ג.
מחיר ממוצע13,52 ₪/ק"ג.
מחיר גבוה26,00 ₪/ק"ג.
המחירים הממוצעים מעידים רק. מחיר השירות הסופי יהיה תלוי בגודל, קושי, חומרים, איכות אתר הפרויקט. תקבל רק מחיר מדויק מספק השירות.
הזן את הביקוש
מַחשְׁבוֹן

מחירון

כדי ללמוד את המחיר המדויק טיח לשלוח את הביקוש למומחים המאומת שלנו ולאחר מכן אתה מקבל הצעות מרובות. ראה מחירים עבור כל שירות בקטגוריית הטיח.

טיח טיח33.8₪ / מטר מרובע
טיח טיח עדין, צבע אפור עם מבנה זווית, גודל גרגר 0.6 מ"מ. זה תמיד מוחל על טיח סיד בוגרת. עבור 3 - 5 מ"מ עבה.
יַחַד
מטר מרובע
הזן את הביקוש
טיח מלט סיד44.2₪ / מטר מרובע
מכונה Vapanno-מלט טיח בשכבות עובי 1 ס"מ. חלון ופרופילים פינה כלולים במחיר, עץ ספק הדלת חורים.
יַחַד
מטר מרובע
הזן את הביקוש
טיח66.04₪ / מטר מרובע
חדירה של ספיגת הרגולטור, כיסוי חלונות, דלתות ושערי מוסך.
יַחַד
מטר מרובע
הזן את הביקוש
הסרת טיח משולב18.2₪ / מטר מרובע
הסרת חלקים בלתי נמרים של יובש, בהתאמה. על ידי מים לחץ ואחריו ייבוש המצע.
יַחַד
מטר מרובע
הזן את הביקוש
רשימת מחירים קשורה

רשימות מחירים של שירותים אחרים

טיח סיד חד שכבתיכמה עולה טיח סיד חד שכבתי? לרוב אנו מספקים את השירותים הבאים...
טיח חיצוניכמה עולה טיח החזית? לעתים קרובות אנו מספקים את השירותים הבאים עבור...
טיח גבסכמה עולה טיח גבס? עבור טיח גבס אנו מספקים לרוב את השירותים...
שיקום בטוןכמה עולה טיח השיפוץ? לרוב אנו מספקים את השירותים הבאים לשיפוץ טיח:...
מכונות טיחכמה עולים פלסטרים למכונה? עבור טיח מכונות אנו מספקים לרוב את השירותים...
הרבצה צמנטיתכמה עולה טיח סיד-צמנט? לעתים קרובות אנו מספקים את השירותים הבאים עבור...
להראות יותר

האם מידע זה מועיל לך?

מידע שימושי

מה אתה צריך לדעת

כמה עולה גבס? טיח ממלא את התכונה העיקרית של הבתים שלנו והוא חלק חשוב המשפיע על כל דבר מלחות לקישוט. אם אתה שוקל חדרי טיח בבית שלך או על שינוי התוצרת על חזית חיצונית של הנכס שלך, תוכלו לדעת אילו עלויות עבור הטיח החדש אתה יכול לצפות. חישוב עלות רוכב הגורם הרלוונטי ביותר במחיר עבודת הטיח הוא גודלו של פני השטח, בין אם קיר אחד בחדר קטן או מספר חדרים ותקרות בבית גדול. טלאים יהיה למדוד את מקום העבודה ולשקול את כל הגורמים הרלוונטיים לפני שהם להעריך כמה זמן העבודה תימשך וכמה חומר יהיה צורך. הוספת שכבת טיח רזה המתאימה לצביעה שלאחר מכן של צבע או טפט - תהיה זול יותר מאשר טיח עבה, כי הבקשה שלו מורכבת להסיר טיח ישן, במידת הצורך, בהכנת מצע חדש, degreasing משטח ולסיים. עבודה פשוטה פשוט בחדר בינוני יהיה עולה על 7 יורו למ"ר - בעוד טיח מלא יכול לעלות על 10 עד 15 יורו ללא מע"מ ועלויות נוספות. המחירים בבירה הם כנראה גבוהים יותר מאשר בחלקים אחרים של המדינה. עבודה רגילה טיח ישנם מספר עבודות טיח פשוט כי היה צמח טיח מנוסה להעריך. קירות פשוטים, כל החדרים והחדרים בתוספת תקרות אופייניות לפרויקטים פנימיים של גבס, בעוד טיח על הקירות החיצוניים ייתן את המראה של הנכס שלך. כמה טיח של הקיר? עבודה פשוטה פשוט יכול להיות רק 3 יורו לכל מטר מרובע בהתאם לגודל של הקיר, בעוד המחיר עבור plasters מלא יכול להיות עד פעמיים. כמה עולה טיח התקרה? טיח התקרה הוא יקר יותר מאשר טיח הקיר עקב טכניקות משומשות הקשיים בקשות. מחיר הטיח המתאים לתקרה תלוי בגודל החדר. המחיר למטר מרובע טווחים מ 10 עד 15 יורו למ"ר. כמה עולה החדר טיח? עלות חדר הטיח תלוי בגודל החדר. עלויות אופייניות של חדר קטן עם בנייה מלאה של כל קירות החדרים הקטן יעבדו מ 8 עד EUR 10 למ"ר. כמה עולה העלות החיצונית? המחיר לכל טיח חיצוני גם תלוי לחלוטין בהיקף העבודה ובגודל הפרויקט. המחיר של בונגלו טיח יכול להתחיל לנוע איפשהו סביב 2 000 ל 3 000 יורו. מתוך מחיר זה, המחיר עבור בית גדול הוא משתקף. לדוגמה, בית גדול עם ארבעה חדרי שינה יכול לעלות קצת על 5,000 יורו ל 8,000 לכל אובייקט. עלות נוספת של טיח אם אתה רוצה לעשות טיח חיצוני חדש הבית שלך גדול מדי, אתה גם צריך לספור עם העובדה כי פיגומים יהיה צורך לעבוד. מחיר השכרת הפיגום משתנה בהתאם לגודלו וגם את הזמן שאתה רוצה לשכור פיגומים. המחיר עבור פיגומים להשכרה הוא איפשהו סביב 300 ל 1 000 יורו. ובוודאי זוכרת את העובדה שאם תניח את הטיח הישן, יש פסולת בלתי צפויה שיהיה צורך בתשלום מסוים וזורקים. המחיר לסילוק ולסילוק הטובין יכולים לנוע בטווח של כמה מאות יורו תלוי בעיקר בפסולת לפי משקל. אם אתה מעוניין בחישוב מחיר או שאתה רוצה להסכים עם צ'ק-אין עם מומחה, אל תהססו למצוא את המתאים ביותר באמצעות Wilio היום.